27. kolo Krajského přeboru mužů (Choceň)

Choceň - SKP Slovan Moravská Třebová 2:0 (0:0)

Vykydal - Strouhal, Murin, Šatník, Špaček - Vančura, Staněk, Sedláček, Polák - Šrom (78.Nováček), Štěpánek.

Roz: Bleša (Pešek,Havránek) - ŽK:2:2 - Střely:11:14 - Střely na bránu:6:6 - Rohy:6:11 (2:7)

Slovan až na potrestaného Nováka, kompletní. Choceň několik absencí a s devíti teenagery v zápise! Do první šance se dostali hosté. Dlouhý aut Šatníka napálil Staněk ze šestnáctky těsně vedle brány. Ve 12. M.Novotný v šanci, Vykydal jeho střelu z úhlu vyrazil. 15.Chytrý lob Myšáka z dálky byl vysoký. 26.Po trestném kopu netrefil bránu Kopecký. 29.Vykydalův výlet Šafek nepotrestal. 30.Vykydal vyrazil prudkou střelu Krejzy z trestného kopu. 40.Mladý Šafek zazdil druhou tutovku v zápase.Na konci poločasu si vypracoval šance i Slovan. Vančura v dobré pozici Gerčáka nepřekonal. 44.Ostřelování domácí svatyně, Špaček a Štěpánek trefují jen hradbu těl.
Slovan zatlačil Choceň ve druhém poločase na jeho polovinu,ale řada chyb,nepřesných přihrávek devastovala snahu hostů. 54.Centr z rohového kopu Vykydal vyrazil, následoval další centr z pravé strany a zkušený Myšák u tyče vstřelil hlavou vedoucí gól domácích. Slovan poletoval dokola šestnáctky, jak mouchy kolem záchodu, ale dotěrný jako hmyz nebyl. 68.Štěpánek sám v brejku na bránu si v rozhodujícím momentě balon předkopl daleko. 73.Centr Vančury napálil Šrom do dobře postaveného Gerčáka. 77.Chyba Slovanu na polovině soupeře, domácí podnikli útok po levé straně, Sklenář si pohrál s obránci a z otočky trefil- 2:0. 88.Šatníkovi pokazil radost, po dobré střele hlavou, Gerčák.