29. kolo Krajského přeboru mužů (Moravany)

Moravany - SKP Slovan Moravská Třebová 3:0 (2:0)

Vykydal - Novák, Šatník, Marek (46.Frisch), Špaček - Vančura (68,Dokoupil), Staněk, Sedláček, Polák, Šrom, Štěpánek (65.J.Štaffa)
Roz. Mrkvička (Volný,Svatoň) - Střely: 15:6 - na bránu: 8:1 - Rohy: 8:1 - ŽK:1:0

Slovan nastoupil bez potrestaných Murina a Strouhala, navíc někteří hráči po "noční". Domácí udeřili už v 10. min. na trestný kop zleva si vyskočil J. Lukas a ze sedmi metrů trefil hlavou síť - 1:0. O dvě minuty později prudký centr V. Nováka olízl břevno Vykydalovy brány. V 15. Poláček zakončil akci domácích z výhodné pozice do náruče Vykydala. Hra Slovanu byla neurovnaná, pomalá, nepřesné přihrávky, nasazení mizerné. 24. Rozhodčí otočil faul na Poláka u půlicí čáry ve prospěch domácích. Ti zahráli situaci velmi rychle, balon se dostal k volnému Křížovi, pro kterého bylo hračkou přehodit vybíhajícího Vykydala - 2:0. Slovan se dostal do šance jen chybou brankáře Brandy, jehož špatný odkop Polák nepotrestal.
Druhý poločas se odehrával ve středu pole, od šestnáctky k šestnáctce. V 62. Šrom u rohového  praporku vymotal obránce, ale jeho střela z úhlu skončila na boční síti. 69. Hurtův skvělý centr zleva, poslal domácí kanonýr Poláček hlavou neomylně do horního rohu brány - 3:0. V 86.na centr Šroma si odvážně naběhl mladík Štaffa, hlavou mířil nad bránu. 89.domácí Novák spálil tutovku, když přehodil Vykydala i bránu. Slovan vyslal na bránku domácích za celý
zápas jen jednu střelu. No střelu ,ale pokus Šatníka donutil golmana Brandu aspoň jednou v zápase padnout na zem.