30. kolo Krajského přeboru mužů (Svitavy)

SKP Slovan Moravská Třebová - TJ Svitavy 1:3 (0:3)

Vykydal - Novák, Šatník, Marek, Špaček (46.Rázl) - Dokoupil (66.Nováček), Staněk, Sedláček, Polák - Šrom, Štěpánek
Roz.Jačisko (Langr,Smola) - střely: 12:10 - na bránu: 6:6 - rohy: 6:4 - ŽK: 2:6 - ČK: 0:1

Svatý Petr se zachoval k aktérům zápasu macešsky a řádně si na derby posvítil. Hromobití přišlo ve 12.min. Nevole domácích diváku se snesla na rozhodčího, který vyhodnotil čisý střet Šatníka s útočníkem Svitav ve vápně jako penaltový. Válek s přehledem poslal hosty do vedení. Ve 14. zákrok  Veselského na Poláka v šestnáctce, nechal sudího v klidu.  16. Juříkovu šanci maří Vykydal včasným vyběhnutím. 18.Štěpánek unikl podél postranní čáry, prudký centr trknul Dokoupil v dobré pozici mimo tyče. 19. Nákop Svitav za obranu domácích, Frolo vyhrál souboj s Markem a loudavou střelou podél Vykydala uklidil míč k tyči - 0:2. 22.Namlsaný Frolo měl další šanci, proti byl golman Vykydal. 26.Šrom vyslal v dobré pozici svůj projektil mimo cíl. 37. Hostující Petrila, který už měl ŽK, na polovině Slovanu podkopl Poláka, uviděl druhou žlutou a bez námitek odpochodoval do sprch. 41.Vykydal vyrobil hrubici, když "namazal" balon Frolovi a ten trestal - 0:3. Do přestávky mohl snížit Sedláček, ale sám před brankářem poslal koženou kouli do Jílkových magnetek.
Ve druhé půli nevídaný domácí kotel dorostenců, hnal své borce do zteče. Ve 49. kopal Staněk roh. Hlava Šatníka se odrazila zpět ke kapitánovi domácích, další nabídka a reparát Šatníka byl úspěšný - 1:3. 72. Dlouhý výkop Vykydala zpracoval Rázl, šance se však novopečený otec zalekl a Jílek se štěstím zachránil. 80. Rázl prostrčil míč mezi stopery, Nováček trefil brankáře Jílka. 84. Novák vybídl Marka, jehož hlavička neměla gólové parametry. O aktivitě Slovanu ve druhé části svědčí poměr střel na bránu (4:1) a rohových kopů (6:1). Přesný zásah však Slovan nepřidal.
Od roku 1963 to bylo 44. derby odvěkých rivalů. Bilance: 14-13-17, skore 45:52.