Chrudim B - 3. kolo krajského kola mužů

Chrudim B - SKP Slovan Moravská Třebová 0:0 pk 2:3

Kamisch - Strouhal, Murin, Šatník, Strnad - Štaffa, Sedláček, Staněk, Vančura - Šrom, Polák (87.Muselík)

R - Depeš (Jansa, Fojtík) - ŽK: 2:1 - ČK: 0:1 (Kamisch) - Střely: 10:5 (5:2) - Na bránu: 4:2 (1:1) Rohy: 12:1 (7:0)

Slovanu chyběli Švanda s Novákem, naopak k dispozici byl Vančura, který se vrátil po zranění. Úvod utkání byl vyrovnaný. Hra se přelévala ze strany na stranu, bez nebezpečných situací před brankami. Až v 23.po rohu domácích se dostal do slibné šance Kopecký, mířil však vedle brány. Slovan odpověděl ve 33. Šromem, jehož střelu ze šestnáctky k tyči vyškrábl golman Vostradovský konečky prstů. 34. Domácí golman sestřelil na boku pokutového území pronikajícího Štaffu, ale píšťalka rozhodčího zůstala němá. 35. Hlavička Murina z osmi metrů přeletěla nad břevnem do autu. 37. Atak domácího Dostálka hatily dva skluzy hostující obrany.
Druhý poločas zahájila příležitost chrudimských. Přízemní centr zlevé strany napálil  Dostálek do dobře připravených rukou Kamische. 61. Drahoš po zaváhání obrany Slovanu mířil hlavou nad bránu. 65. Polák v rohu šestnáctky přehrál Kopeckého, ale dobrou příležitost pokazil nepřesnou přihrávkou. 90+1. Nákop domácích za obranu zachytil dobře vyběhnuvší Kamisch, došlo ke kontaktu hostujícího brankáře s hráčem domácích a rozhodčí píská penaltu a vylučuje Kamische! V prvním poločase daleko horší, až brutální střet domácího golmana se Štaffou přešel s klidem Angličana. Do brány se postavil obránce Murin a Žaludovu přízemní střelu k tyči chytil!!
Penaltový rozstřel: Bureš 1:0, Vančura 1:1, Stránskému Murin nedal šanci 1:1, Kalas 2:2, Strnad by potřeboval bránu vysokou pět metrů, 2:2. Hlavatému opět bere dech Murin, Staněk 2:3. V páté sérii si bere balon opět Žalud a čaroděj Murifuk předvedl čtvrtý skvělý zásach a dva body putují na Moravu. Tomáš Staněk má v penaltové rozstřelu stále stoprocentní üspěšnost. Ondřej Murin čtyři chycené penalty v zápase - sen všech brankářů, předvedl obránce!!!