Libišany - 4. kolo krajského kola mužů

Libišany - SKP Slovan Moravská Třebová 3:2 (1:2)

Vykydal - Novák, Murin, Šatník, Strnad - Štaffa (81. Polák), Staněk, Sedláček, Vančura - Šrom (61. Potáček), Strouhal

R: Zerzáň (Suchomel, Halva) - ŽK: 0:3 - ČK:0:1 - Střely: 18:7 (8:4) - Na bránu: 12:3 (6:3), rohy: 10:2 (6:0)

Do historicky prvního měčení sil obou soupeřů vstoupili lépe domácí. Hosté jakoby ještě vytřepávali únavu z dlouhé cesty. V 7. se do slibných příležitostí
dostali Bydžovský a Vích. V 10. brankář Vykydal kryl první z mnoha standardek domácích v utkání. 15. Hron zúročil zpětnou přihrávku a Libišany vedly
1:0. V 17. mohl vyrovnat Šrom, ale zkušený Šimon reflexivně rukou zachránil. 18. Strnad hlavou hasí další požár ve vápně třebovských na brankové čáře.
Po rohovém kopu další střelu hostující obrana odrazila do bezpečí. Slovan  se poté konečně probudil, vyrovnal hru a vypracoval si i dobré příležitosti.
Některé byly zastaveny pro ofsajd v hraničních situacích. Ve 24. Vančura vtipnou přihrávkou uvolnil Strouhala a ten mazácky nedal Šimonovi šanci -1:1. Hosté  v dalších minutách zaskočeného soupeře dostali do úzkých a v 40. centr Strouhala domácí stoper špatně odkopl, Sedláček přistrčil Šromovi a ten mířil přesně - 1:2.
Ve druhé půli se nejprve hrála vyrovnaná partie. Vykydal  v úvodu  vyrazil trestný kop Kaufmanna. Na druhé straně atak Sedláčka zastavuje praporek
 pomezního, za úsměvu domácích příznivců. Libišany poté dostaly do tlaku sporné situace. Vykydal však držel hosty ve hře. 81. Kauffmann zakroutil trestný kop do šibenice 2:2. Flustrovaní hosté pak nejprve inkasovali ČK (85.Strouhal) a v 89. Rosůlek trefil opět šibenici  a tím vítězství domácích 3:2.