Choceň - 6. kolo krajského kola mužů

FK Agria Choceň - SKP Slovan Moravská Třebová 1:3 (0:1)

Vykydal - Novák, R.Šatník, Murin, Švanda - Vančura, Sedláček, Staněk, Strnad - Polák (89. Huryta), Šrom (42. J.Štaffa)

Roz: Mrkvička (Morávek, Schmeiser) - ŽK: 1:2 (Šatník,Staněk) - Střely: 9:21 (5:15) - Na bránu: 4:8 (2:5) - Rohy: 4:7 (3:6)

Soupeři se střetli v mistrovském utkání po čtyřicáté páté. Slovan hned od prvního hvizdu soupeře zatlačil na jeho polovinu. Střely Staňka nejprve prořízly vzduch nad bránou Gerčáka. ...V 9.min. to bylo ve vápně domácích jako u Verdunu. Nejprve Šromova pumelice skončila na rukavicích Gerčáka, poté Staňkova střela Dum-Dum orazítkovala spojnici tyčí a další koženou kouli zprava od Šatníka vytáhl výborný Gerčák ze šibenice na roh. 14. Centr Šroma si našel Murin, hlavou mířil nad bránu. Slovan svého soka přehrával, domácí se dostali do hry až ve druhé části poločasu. 27. Vykydal neudržel střelu Pirkla, ale včas na čáře balon zpacifikoval. 33. Kolmice do vápna na Myšáka, skluz Šatníka přišel včas. Slovan odpověděl šancí Strnada, který terč jen vystrašil. Akci Sedláčka domácí obrana se štěstím odvrátila na roh. 40. Další kolmice Myšákovi, Vykydal kanonýra domácích vychytal. 42. Zraněného Šroma vystřídal Štaffa a o dvě minuty vstřelil vedoucí gól. Roh Strnada přistál u zadní tyče na hlavě Šatníka, Gerčák stačil jen vyrazit a hbitý Štaffa uklidil balon do sítě - 0:1.
I druhou půli opanovali hosté. V 51. Vančura se Štaffou potáhli akci po pravé straně, Sedláček namazal Strnadovi, jehož střelu Gerčák reflexivně vyrazil před Staňka a ten si věděl rady - 0:2. 53. Centr Popelky zprava poslal Myšák zkušeně z jedné k tyči Vykydalovy brány - 1:2. 57. Vančurův krásný pas na Poláka, Polda zasprintoval, udělal blafák Gerčákovi a mohl slavit - 1:3. Slovan hrál výborný zápas. Dostával se do zakončení až se šesti hráči. Domácí obranu proměňovala často v cedník. 90. Vančura se uvolnil, centrem našel ve vápně Špačka, jemu však nepomohly ani dlouhé nohy. V nastavení upaloval na bránu domácích Vančura, rozhodčí však odpískal konec, pro Slovan velmi dobrého mače.