^ nahoru

KRÁTKÉ ZPRÁVY 

Sezóna 2017/2018 končí. Děkujeme všem trenérům, funkcionářům, rodičům, podporovatelům, sponzorům a hráčům, počínaje školičkou, přes přípravky, žáky, dorost a mužstva mužů, za vzornou reprezentaci oddílu SKP Slovan Moravská Třebová. Sezóna, v níž A mužstvo naplnilo předsezónní cíle a skončilo v krajském přeboru na 5. místě. B mužstvo vcelku s přehledem udrželo I.B třídu, dorost si prošel očistcem, největší zápřah mají za sebou tři žákovské týmy a přípravky máme jedny z nejlepších v regionu. Absolutorium si zaslouží starší žáci, kteří se ve své kategorii stali krajskými přeborníky (a to ještě ve finále poháru smolně padli až ve finále) a přírodní zákony popírající C mužstvo mužů, které si ze třetího místa vybojovalo postup do okresního přeboru.

Fotka uživatele SKP Slovan Moravská Třebová. 
Foto: Starší žáci - krajští přeborníci
Petr Matoušek

Mladší přípravka - informace

Informace, jak odstartujeme do roku 2018. 

První trénink je ve středu 3.1. 2018 a pak dále jako vždy v pondělí (Gymnázium 17.00 - 18.30) a ve středu (ZŠ Palackého 15.30 - 17.30). 

V sobotu 6.1. 2018 se zúčastníme turnaje v Jaroměřicích - nominace: Mach, Maňas, Zobač, Mlčoch, Navrátil, Pruczek, Budig, Chládek, Sýkora. 

Sraz: v 7.15 na hřišti Slovanu, odjezd v 7.30.

Sebou vzít sportovní oblečení, modrý dres a sálovky. Drobnou svačinu a přiměřeně peněz na útratu.

Informace pro rodiče - pro vstup do haly jsou nutné přezůvky.

Trenéři VD a DS