^ nahoru

⚽ mladší přípravka - Trenérská výzva 1

Nám všem přeji, aby tyto vynucené školní a fotbalové prázdniny brzy skončily. A protože nikdo nevíme, jak to bude dlouho trvat, bylo by dobré, abyste doma pouze nelenošili. Tak vás všechny vyzývám k tomu, abyste se poctivě připravovali do školy a dělali všechny úkoly.

A až budete mít všechno hotovo, tak zvedněte zadky a trénujte také fotbal. Míče máte doma, tak můžete jít na zahradu či do sklepa. Tímto zde vyhlašuji soutěž o nejlepšího hráče během fotbalových prázdnin. Trénujte fotbalové dovednosti stejně jako na tréninku (Posilování / Techniku / Protahování), ale počítají se také společné rodinné procházky, výběhy nebo projížďky na kole. Všechno si to pište do deníčku (stačí i obyčejný list velikosti A4), kde vám trénink potvrdí rodiče podpisem. Nejpilnější tři, kteří budou mít nejvíce záznamů v deníčku (pořadové číslo, datum, co jsi trénoval, jak dlouho, podpis trenéra = rodiče), budou odměněni nějakými sladkostmi. A aby měli motivaci i rodiče, tak vyhlásíme i tři nejaktivnější z rodičů (jejich odměnu musíme ještě vymyslet, např. mně napadá vyfocení se před vlajkou klubu). Poznámka: Příklad si můžete vzít z Kuby a jeho tatínka (http://www.facebook.com/profile.php?id=100009823451873&__tn__=%2CdlC-RH-R-R&eid=ARALDx_2HVCRpkRAHm-9ZrMV1NkjZeTcbWw1SzWVbRgqpZI9LefJjmRMlls32yQFujC4QQaGBCTjd8Xu&hc_ref=ARRQP_aehY3fzhd4VdFi7UdCeSrmUVvGUGPkZpaAvMRWuEC_7P04tBQwJqJIlsnN3Lg ), snad bude odkaz fungovat. A kdyby ne, tak hledejte Lucie Veselá.  

Dále vyhlašuji soutěž o nejhezčí roušku - tu pak vyhlásíme, až budeme chodit trénovat. Musí to být samovýroba pouze s výpomocí rodičů. Tu pak také poctivě noste a kontrolujte také rodiče, jestli i oni roušku poctivě nosí. A můžete si také udělat nějaké pěkné "selfíčko" - nejlepší také něčím odměníme.

Hlavně buďte všichni zdraví.

Trenéři VD a FT