⚽ mladší přípravka - Trenérská výzva 2

Ahoj kluci. Tak se nám ty fotbalové prázdniny trošku protahují. 

Věřím, že jste všichni zdraví a úspěšně se vám daří plnit všechny úkoly do školy. A taky doufám, že všichni poctivě trénujete. Nemám jak vás kontrolovat a tak vyzývám rodiče, aby se stali fotoreportéry a nějaké povedené fotky ze společných tréninků (nebo také fotku deníčku), mi poslali na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Fotky zařadím do alba na "rajče" a sem přidám odkaz na toto fotoalbum. A budete mít sami možnost se podívat, jak si vedou vaši spoluhráči a spoluhráčky. Nejlepší rodič-fotoreportér bude také odměněn.

A jinak jsem také vytvořil novou skupinu na tem "fejsbůku" a tak se mi může nějaký šikovný rodič přihlásit a může se stát správcem skupiny a pak si i tam můžete ty svoje fotečky vystavit.

Mějte se všichni ve zdraví, držte se a až nám to zase začne, tak po nějakém tréninku uděláme pořádnou párty. Ale pozor na tu budou moct jít jen ti, kteří budou mít v deníčku víc záznamů než "tréňa". Zatím jsem to flákal (2 záznamy), ale teď se do toho pořádně opřu.

Zdraví trenéři VD a FT