^ nahoru

⚽ MP: novinky pro 14.-20.9.2020

Ve CT po tréninku  budu vybírat oddílové příspěvky - 800 Kč (potvrzení o zaplacení následně dodám) .

V neděli jsme odehráli turnaj v Nemošicích.

Sestava "A": Smékalová, Motl, Margetin, Šesták, Mlčoch, Šinko

Výsledky: 

MT - Polička 0 : 14 

MT - Nemošice 0 : 19 

MT - Nemošice 4 : 12 (branky: Mlčoch 2, Smékalová 2)

Hodnocení: Výsledky turnaje hodně ovlivnil fakt, že se těsně před turnajem omluvili ti nejlepší kluci ročníku „11“ a zapůjčení Tey Trnkové do SP. Turnaj jsme tak odehráli s několika „13“ (a ten rok je sakra znát) a téměř bez střídání. A tak lze kluky a Beu jednoznačně pochválit – snažili se, dali do hry srdíčko a všechno své dosud nabyté fotbalové umění, ale tentokrát to nestačilo. Nezbývá nic jiného než poctivě trénovat, aby naše výkony a výsledky šly nahoru. A nemyslet si, že už toho umím dost a trénink můžu odfláknout (viz. minulý čtvrtek). Toto vysvědčení, které nám dali naši soupeři moc ke chlubení není. Věřím, že až budeme v plné síle, tak naše výsledky a hlavně výkony, budou mnohem lepší.   

Sestava "B": Klíma, Pohanka, Mach, Smékal, Kuvik, Motl 

Výsledky:

MT - Polička 5 : 12 (branky: Kuvik 2, Motl 2, Mach)

MT - Nemošice 0 : 21  

MT - Nemošice 2 : 11 (branky: Kuvik 2)  

Hodnocení: Týmu MP "B" se sice nepodařilo vyhrát ani jednou, ale i přesto je potřeba kluky pochválit, a to hlavně proto, že celý turnaj odehráli prakticky bez střídání. Pro kluky jsou toto první zkušenosti se zápasy, a tak bylo v naší hře spousta chyb, ale předvedli jsme i pár pěkných fotbalových situací. Kluci jsou šikovní, takže věřím, že se naše hra bude zlepšovat a příště dokážeme soupeře potrápit více.

Odkaz na fotky: http://skpslovanmp.rajce.idnes.cz/20200913_MP_turnajNemosice/  

Tento týden opět trénujeme v PO a CT od 16.30 do 18.00 (sraz v 16.15), včetně hráčů ročníku 2014.

Další turnaj hrajeme v neděli 20.9.2020 v Poličce. Jede autobus, sraz 7:40, odjezd 7:45 (odjezd na turnaj všech hráčů společně autobusem, mohou jet i rodiče do naplnění kapacity autobusu). S sebou oblečení dle počasí, kopačky, chrániče, svačinu, pár korun + prostředky osobní hygieny!   

Nominace: všichni hráči a hráčky 

V.D. a F.T.