^ nahoru

⚽ MP: novinky pro 21.-27.9.2020

Ve PO po tréninku  budu vybírat oddílové příspěvky - 800 Kč (potvrzení o zaplacení následně dodám) .

V SO 3.10. sehrají přípravky turnaj v Moravské Třebové a v NE 4.10. bude na hřišti Slovanu sehráno utkání roku s Litomyšlí. Pro děti tam bude nějaký doprovodný program a hlavně mezi zápasy a o přestávkách proběhnou tzv. exhibice, kdy odehrají modelované zápasy mezi sebou. Tak si tento víkend rezervujte pro fotbal.  

V neděli jsme odehráli turnaj v Poličce.

Sestava "A": Smékalová, Motl, Margetin, Šesták, Šinko, Eagle, Beránek

Výsledky: 

MT - Polička 1 : 23  (branky: Eagle)

MT - Choceň 4 : 26  (branky: Eagle 3, Smékalová)

Hodnocení: Tým na půl složený z hráčů "12" a "13" opět nestačil. Na vině je částečně věk, částečně fotbalové nedostatky a hlavně naše "12" nestačili fyzicky (Bea - je super, ale je poznat, že je holka, Liem byl po nemoci a Tobiáš musí stále běhat s nějakým tím kilem navíc). Ale jinak docela dobrý a poctivým tréninkem všechno doženeme.  

Sestava "B": Mach, Smékal, Šesták, Motl, Mazánek, Kolísek, Doseděl  

Výsledky:

MT - Polička 2 : 23 (branky: Mach, Smékal)

MT - Choceň 1 : 15 (branky: Mach)  

Hodnocení: I když jsou výsledky jednoznačné, tak bych chtěl všechny pochválit za snahu. Druhý zápas byl v poločase z našeho pohledu pouze 1:3 a kdyby se nám podařilo proměnit některou z našich šancí, mohli jsme pomýšlet i na lepší výsledek, ale jak jsem psal po minulém turnaji, stále máme před sebou spoustu práce.
Velkou pochvalu si pak zaslouží Teo a Venda, kteří s námi byli na turnaji poprvé, ale musím uznat, že hned patřili k nejlepším hráčům našeho týmu.

Odkaz na fotky: http://skpslovanmp.rajce.idnes.cz/20200920_MP_Policka/ 

Poznámka: MP má také svůj "fejsbúk", tak se podívejte i tam a taky tam můžete dát nějaké fotky z domácí přípravy.  

Tento týden opět trénujeme v PO a CT od 16.30 do 18.00 (sraz v 16.15).

Další turnaj hrajeme v sobotu 26.9.2020 v Ústí nad Orlicí. Jede autobus, sraz 8:10, odjezd 8:15 (odjezd na turnaj všech hráčů společně autobusem, mohou jet i rodiče do naplnění kapacity autobusu). S sebou oblečení dle počasí, kopačky, chrániče, svačinu, pár korun + prostředky osobní hygieny!   

Nominace: všichni hráči a hráčky 

V.D. a F.T.