^ nahoru

⚽MP: Trenérská výzva 2 (10.11.)

Ahoj, kluci a holky (a tím myslím i tatínky a maminky).
Pevně věřím, že jste zdraví a plní elánu. Tak to vypadá, že škola hned tak nezačne a tím pádem ani naše trénování. A tak jsem přesvědčen, že si poctivě plníte, jak všechny školní povinnosti, tak i že se vám plní vaše tréninkové deníčky, protože nejhorší na světě je "hloupý špatný fotbalista". Proto se pilně učte a ještě pilněji trénujte, aby až se zase potkáme na tréninku, jste mi mohli ukázat, co všechno jste se naučili.

Návod jak na to: Na netu http://mujfotbal.fotbal.cz/ , záložka Můj fotbal, záložka Můj první gól - odkaz Trénuj - klikněte "Zhlédnout". A zde si můžete vybrat, co chcete trénovat a také se podívat na videa. Dobré je trénovat třeba kratší dobu, ale denně a dobré je si také domluvit pevnou hodinu, aby se z toho stalo pravidlo. A úplně nejlepší je, jít na to společně celá rodina, můžete tak mezi sebou soutěžit a dávat si vzájemně různé, dnes tak populární "čelendže", po našem výzvy (kdo udělá víc nožiček, kdo udělá lepší kličku, kdo udělá víc ... a můžete si toho spoustu vymyslet). 

Úkol pro rodiče: Každý mi pošlete svůj e-mail (a to co nejdříve, abychom byli alespoň takto v kontaktu) a dvě až tři fotky z vašeho tréninku (dám to pak na rajče a na stránky). Sledujte "facebook" mladší přípravky: SKP_Slovan_MP a hlavně tam přispívejte svými fotkami, videi a svými zkušenostmi ze společného trénování. Aby se to stalo inspirací i pro ostatní. Na FB je také informace pro rodiče "2013", jak si objednat tréninkový set "můj první gól" - http://mujfotbal.fotbal.cz/na-fotbalove-balicky-se-letos-mohou-tesit-rocniky-2013/a13189 .       
Poznámka: Na výzvu, že když si nebudete vědět rady jak trénovat, se mi nikdo neozval (nevím jak Filipovi). Z toho mi vyplývají dva závěry: 1) nikdo netrénuje (to bych byl velice nerad), 2) všichni trénují a sami si na netu hledají studijní videa (to bych byl rád).                   

 

Hlavně buďte všichni zdraví a optimistický, že tato netradiční doba brzdy přejde.

Trenéři VD (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.) a FT