⚽MP: Trenérská výzva 3 (20.11.) 

⚽MP: Trenérská výzva 3 (20.11.) 

Pěkný den všem hráčům a rodičům. Prosím o přečtení si trenérské výzvy 2 (je zkopírována níže) a splnění úkolu pro rodiče (zaslaný e-mail bude sloužit pro kontrolu jednoznačnosti při registraci ve FAČR, hráč, který  nebude mít správně zadaný e-mail, nebude moct hrát). 

Úkol pro rodiče č.2: Zkouška, jak zvládneme moderní technologie - na tomto odkazu: http://meet.jit.si/skpslovanmp se v PO 23.11.2020 mezi 17.30 a 18.00 spojíme všichni společně při tréninku na dálku. Budete si moct vzájemně sdělit jak moc a co vše se Vám daří trénovat a případně si být nápomocni radou, jak se vám podařilo trénovaní realizovat. Tímto také budete mít příležitost si na vlastní kůži vyzkoušet, jak to měly Vaše ratolesti při distanční výuce. 

Ahoj, kluci a holky (a tím myslím i tatínky a maminky).
Pevně věřím, že jste zdraví a plní elánu. Tak to vypadá, že škola hned tak nezačne a tím pádem ani naše trénování. A tak jsem přesvědčen, že si poctivě plníte, jak všechny školní povinnosti, tak i že se vám plní vaše tréninkové deníčky, protože nejhorší na světě je "hloupý špatný fotbalista". Proto se pilně učte a ještě pilněji trénujte, aby až se zase potkáme na tréninku, jste mi mohli ukázat, co všechno jste se naučili.

Návod jak na to: Na netu http://mujfotbal.fotbal.cz/ , záložka Můj fotbal, záložka Můj první gól - odkaz Trénuj - klikněte "Zhlédnout". A zde si můžete vybrat, co chcete trénovat a také se podívat na videa. Dobré je trénovat třeba kratší dobu, ale denně a dobré je si také domluvit pevnou hodinu, aby se z toho stalo pravidlo. A úplně nejlepší je, jít na to společně celá rodina, můžete tak mezi sebou soutěžit a dávat si vzájemně různé, dnes tak populární "čelendže", po našem výzvy (kdo udělá víc nožiček, kdo udělá lepší kličku, kdo udělá víc ... a můžete si toho spoustu vymyslet). 

Úkol pro rodiče: Každý mi pošlete svůj e-mail (a to co nejdříve, abychom byli alespoň takto v kontaktu) a dvě až tři fotky z vašeho tréninku (dám to pak na rajče a na stránky). Sledujte "facebook" mladší přípravky: SKP_Slovan_MP a hlavně tam přispívejte svými fotkami, videi a svými zkušenostmi ze společného trénování. Aby se to stalo inspirací i pro ostatní. Na FB je také informace pro rodiče "2013", jak si objednat tréninkový set "můj první gól" - http://mujfotbal.fotbal.cz/na-fotbalove-balicky-se-letos-mohou-tesit-rocniky-2013/a13189 .        
Poznámka: Na výzvu, že když si nebudete vědět rady jak trénovat, se mi nikdo neozval (nevím jak Filipovi). Z toho mi vyplývají dva závěry: 1) nikdo netrénuje (to bych byl velice nerad), 2) všichni trénují a sami si na netu hledají studijní videa (to bych byl rád).                   

 

Hlavně buďte všichni zdraví a optimistický, že tato netradiční doba brzdy přejde.

Trenéři VD (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.) a FT