⚽ MP - informace pro 6.9. - 13.9. 2021

V pondělí 13.9. po tréninku (cca v 18.00) proběhne schůzka s rodiči - účast nutná (budou se vybírat oddílové příspěvky 800 Kč + další informace k tréninkům a turnajům).

Další turnaj hrajeme v sobotu 11.9.2021 v Letohradu. Jede autobus, sraz 7:30, odjezd 7:45 (odjezd na turnaj všech hráčů společně autobusem, mohou jet i rodiče do naplnění kapacity autobusu). S sebou oblečení dle počasí, kopačky, chrániče, svačinu, pár korun + prostředky osobní hygieny!   

Soupeři: Letohrad, Žamberk. Hrají se pouze dva zápasy, návrat mezi 12. a 13. hodinou. 

Nominace: Klíma, Šesták, Motl, Pohanka, Řeřicha, Doseděl, Ladra, Šinko, Mach, Rusňák, Kolísek, Kos, Prucek, Dorazil, Hanousek, Smékal  

Omluveni: Kuvik, Bambušek, Růžička (nemoc)  

V neděli 5.9. jsme odehráli turnaj v Pardubičkách.

MP A (2013)

Sestava: Klíma, Kuvik, Šesták, Motl, Pohanka, Řeřicha, Doseděl, Ladra, Šinko (střídali: Mach, Rusnák) 

Výsledky a hodnocení: 

MT - Svitavy 0 : 6 

MT - Pardubice 6 : 3 (branky: Mach 2, Kolísek 2, Motl, Šinko)

MT - Pardubičky 1 : 9 (branky: Kuvik)

Odehráli jsme docela povedený turnaj. Ve všech zápasech jsme byli vyrovnaným soupeřem. O výsledcích tak rozhodovala schopnost dávat branky na jedné straně a na druhé pak nechybovat při rozehrávce. Až kluci zlepší tyto nedostatky, budou i naše výsledky lepší. Pochvala všem hráčům za přístup a výkon, který odpovídal současným možnostem.   

MP B (2014)

Sestava: Rusnák, Kolísek, Kos, Štěpánek, Prucek, Mach, Dorazil, Hanousek, Smékal (střídali Doseděl, Ladra)  

Výsledky a hodnocení:

MT - Svitavy 2 : 10 (branky: )

MT - Pardubice 2 : 11 (branky: )

MT - Pardubičky 7 : 10 (branky: )

I přes výsledky, které vypadají jednoznačně, hodnotím turnaj jako povedený a kluky je potřeba za předvedenou hru pochválit. Pro některé z nich se jednalo o první soutěžní utkaní, takže je naprosto pochopitelné, že byl vidět určitý respekt z protihráčů. Během turnaje se nám párkrát podařilo předvést i pěknou kombinační hru a několik samostatných průniků přes obranu soupeřů, což je přesně typ hry, kterou budeme od kluků do budoucna vyžadovat. Určitě to nebude hned a někomu to půjde dřív a někomu později, ale budeme chtít aby se na turnaje jezdilo v maximálním počtu hráčů i když to třeba může být na úkor výsledků. Závěrem děkuji také rodičům a rodinným příslušníkům, za pomoc a podporu během všech utkání... 

Odkaz na fotky: 20210905_turnajPardubičky – Vladimír Dokoupil – album na Rajčeti (idnes.cz)

Tento týden opět trénujeme v PO a CT od 16.30 do 18.00 (sraz v 16.15).

 

V.D. a F.T.