^ nahoru

⚽ MP - informace pro 13. - 19.9. 2021

V pondělí 13.9. po tréninku (cca v 18.00), proběhne schůzka s rodiči - účast nutná (budou se vybírat oddílové příspěvky 800 Kč + další informace k tréninkům a turnajům).

Další turnaj hrajeme v neděli 19.9.2021 v Poličce. Jede autobus, sraz 7:30, odjezd 7:45 (odjezd na turnaj všech hráčů společně autobusem, mohou jet i rodiče do naplnění kapacity autobusu). S sebou oblečení dle počasí, kopačky, chrániče, svačinu, pár korun + prostředky osobní hygieny!   

Soupeři: Polička, Ústí nad Orlicí, Hlinsko. Hrají se tři zápasy, návrat mezi 13. a 14. hodinou. 

Nominace: všichni hráči  

Omluveni: nemocní a malý Kryštof   

V sobotu 11.9. jsme odehráli turnaj v Letohradu.

MP A (2013)

Sestava:  

Výsledky a hodnocení: 

MT - Žamberk prohra (branky: ) 

MT - Letohrad snad remíza (branky: )

MP B (2014)

Sestava:   

Výsledky a hodnocení:

MT - Žamberk výhra (branky: )

MT - Letohrad výhra (branky: )

Turnaj v Letohradu se vydařil hlavně týmu mladší přípravky "B", která dvakrát dokázala porazit soupeře a to i výraznějším rozdílem. Žamberku kluci vstřelili 9 gólů a Letohradu v druhém zápase 5 gólů. Nejpilnějšími střelci byli V. Doseděl (6 gólů) a Š. Smékal (3 góly), ale je super, že se prosadili také ostatní kluci a prakticky všichni, kteří za tým "B" nastoupili, dokázali dát aspoň jeden nebo dva góly. Kluci se prosazovali hlavně po individuálních průnicích, ale po získání dostatečného náskoku zkoušeli i kombinační hru, takže i zde nezbývá než chválit.
Našemu "Áčku" se sice tolik výsledkově nedařilo, ale je nutné podotknout, že z důvodu nemocí bylo nutné tento tým doplnit několika mladšími hráči ročníku 2014 a turnaj odehráli pouze s jedním hráčem na střídání.
Jako vždy děkuji za pomoc všem rodičům za skvělou podporu během všech utkání 

Tento týden opět trénujeme v PO a CT od 16.30 do 18.00 (sraz v 16.15).

V.D. a F.T.