⚽ MP - informace pro 4. - 10.10. 2021

Tréninky proběhnou tradičně v PO a CT 16.30 - 18.00. 

Další turnaj hrajeme v sobotu 9.10.2021 v Letohradu. S sebou oblečení dle počasí, kopačky, chrániče, svačinu, pár korun + prostředky osobní hygieny!   

Soupeři: Letohrad, Ústí nad Orlicí/Libchavy, Vysoké Mýto  

Nominace: všichni hráči, sraz v 7.20 v kabině, odjezd 7.30  

Omluveni: nemocní    

V neděli 3.10. jsme odehráli turnaj v Žamberku

MP A (2013)

Sestava: Motl, Pohanka, Šedý, Kolísek, Kos, Klíma, Ladra, Rusňák

Výsledky a hodnocení: 

MT - Žamberk 4 : 20  

MT - Lanškroun 2 : 17

Výsledky hovoří jednoznačně, ale je potřeba také uvést, že tým byl doplněný z poloviny buď hráči mladšími (2014) nebo nastoupili také kluci pro které to byl první turnaj.

Za mě je pozitivní, že i ve "slabší" sestavě jsme byli soupeřům schopní vstřelit alespoň nějakou branku, nejpilnější v tomto ohledu byl Domča (3 góly).

Důsledkem vysokého počtu obdržených gólů je to, že zatím nemáme dobře zvládnutou rozehrávku od brankáře. Ale toto je normální proces, postupně se budeme jistě zlepšovat.

Naším cílem není kluky naučit balóny pouze odkopávat!!

 

MP B (2014)

Sestava: Smékal, Bárta, Hanousek, Dorazil, Štěpánek, Doseděl, Navrátilová, Řeřicha a Fanda

Výsledky a hodnocení:

MT - Žamberk 5 : 13  

MT - Lanškroun 8 : 3

Proti Lanškrounu se hrál dlouho vyrovnaný zápas, který se nám podařilo rozhodnou až během druhého poločasu. V zápase jsme byli lepším týmem, dařila se nám jak 

kombinační hra, tak samostatné úniky, speciálně pak Ondrovi, který takto vstřelil dva góly. Ale pochvalu za bojovnost zaslouží všichni.

Druhý zápas byl vyrovnaný pouze do stavu 3:3, poté už jsem byli horším týmem a zaslouženě prohráli. Největším problémem byla naše rozehrávka od brány, ale k tomu

jsem již psal více v hodnocení výše. Pochvalu zaslouží Venda, který byl jednoznačně nejlepším hráčem na hřišti, neohroženě bojoval, obcházel protihráče a nebýt tuším dvou tyček,

tak jeho gólový zápis by skončil na čísle 5!

Speciální pochvalu si zaslouží také oba naši gólmani, Štěpán a Filda, předvedli několik moc hezkých zákroků a také díky nim jsme uhráli myslím celkem povedený turnaj.

 

A závěrem opět děkuji rodičům/fanouškům za podporu a za pomoc s vedením zápasů.

 

 

V.D. a F.T.