^ nahoru

⚽ MP - informace pro 12.9. - 18.9. 2022

Tréninky probíhají tradičně v PO a CT 16.30 - 18.00, pokud by mělo být něco jinak, budeme zde včas informovat. Po oficiálním ukončení tréninku v 18 hodin, bude následovat dobrovolná půlhodinka, kdy si budou moct kluci trénovat, co chtějí (ovšem v rámci tréninkového procesu) a nebo budou moct jít domů. 

Na tréninkách a zápasech budeme vybírat oddílové příspěvky - 1200 Kč, potvrzení pro pojišťovnu dodám později. V šatně na hřišti bude také možnost vyzkoušet bundu a mikinu kvůli objednání velikosti. To vše do konce září!!!  

Turnaj: čeká nás turnaj v Žamberku v neděli 18.9.

Sraz: sraz v 7.20 u zadní brány, odjezd 7.30, návrat kolem 14. (jede se autobusem, rodiče mohou jet do vyčerpání kapacity autobusu)

Nominace: všichni 2014 + 2015 (fotbal je venkovní sport a hraje se za každého počasí, to že má pršet není omluva neúčasti, nepřijetí na turnaj bývá oceněno poměrně vysokou pokutou, proto kvalitu oblečení přizpůsobte skutečnému počasí)

Oblečení dle počasí, kopačky, chrániče, svačinu, pár korun + prostředky osobní hygieny! 

V sobotu 3.9. jsme odehráli turnaj v Moravské Třebové     

Sestava A (2014): Dorazil, Doseděl, Kos, Kolísek, Rusňák, Smékal, Hanousek, Mach, Ladra, Mackerle, Novák, Maus    

Výsledky: 

MT - Pardubičky 6 : 9 ( )  

Branky: Ladra 2, Dorazil 2, Mach, Doseděl 

MT - Lanškroun 11 : 4 ( )

Branky: Doseděl 4, Kolísek 3,Mackerle,Novák, Dorazil, Mach

Hodnocení: Celkově kluky chválím za snahu a bojovnost, ale ještě je potřeba hodně tréninku ,abychom zvládli hrát kombinační hru s každým soupeřem. Je vidět, že se kluci zlepšují, takže jen tak dál.... chtěli bychom pochválit kluky a neméně rodiče, kteří přišli i navzdory zdravotním potížím (Štěpa Hanousek, Fíla Dorazil), nejlepší hráč 2014tek Venda Doseděl

Sestava B (2015): Hubáček, Mach, Zemánek, Svečula, Buriánek, Navrátilová     

Výsledky: 

MT - Pardubičky 2 : 11

Branky: Štěpánek, Buriánek  

MT - Lanškroun 2 : 10

Branky: Zemánek, Štěpánek

Hodnocení: Co se týče fotbalu, tak není moc co hodnotit, ale snaha tam je a to je nejdůležitější. Základem všeho je poctivý trénink a až čas ukáže, jaký mají potenciál. Důležité bylo, že ukázali srdíčko a šli do toho každý úplně naplno. Díky rodičům za podporu.  

A ještě pár fotek: http://skpslovanmp.rajce.idnes.cz/220911_moravskaTrebova/

VD1 + VD2