^ nahoru

⚽ MP- výsledky turnaje Libchavy

Tréninky budou probíhat podle plánu v PO a ST, poslední trénink bude 19.12. !!!!!! Další tréninky v novém roce budou zahájeny od PO 9.1.2023. 

V neděli 11.12. naše 2014 odehráli turnaj v Libchavách. Protože se turnaje nemohli zúčastnit trenéři (VD1 - rodinné důvody a VD2 - nemoc), bylo pro tento turnaj stanoveno nové trenérské duo Mach - Rusňák.

Sestava: Hanousek, Dorazil, Kos, Ladra, Mach, Prucek, Rusňák, Mackrle, Smékal.  

Výsledky:    

MP - Žamberk 1 : 0 
MP - Polička 0 : 1
MP - Ústí nad Orlici/Libchavy 0 : 2
MP - Vysoké Mýto 0 : 2
MP - Sloupnice 5 : 0
MP - Rybník 2 : 0 
 
Hodnocení (provedl pan Mach): Byl to takový Crazy cup 😀. V 8:30 jsem se dozvěděl, že budu trenér. Ihned jsem oslovil asistenta Kubu Rusňáka 😀😀😀. První zápas jsme vyhráli, ale pak přišli 3 prohry za sebou. Zápasy se sice prohrály, ale byly vyrovnaný, jen nám tam prostě nepadl gól, ale soupeřům ano. V kabině bylo slzavé údolí, trenérům hrozilo odvolání a srdeční kolaps, fanoušci byli rozezleni 😀😀😀. Pak jsme zkusili změnit taktiku boje 💰💰💰💰. Co gól to 50 Kč, na to slyšel nejvíce Filda Dorazil a dal snad 4 góly a další zápas byl 5 : 0. V posledním zápase byla nutná výhra, dlouho to bylo 1 : 0, pak ovšem Filda Dorazil dal gól turnaje - jeho polonůžky zajistili klidnější poslední minutu zápasu a konečné 3. místo. 
Kluci si zaslouží za to jak makali  VELKOU POCHVALU 👍👍👍👍👍👍. Vyzdvihnul bych Sama, který sváděl v obraně tvrdé souboje, Filda Dorazil byl nejlepší střelec týmu. Všichni kluci příkladně makali a bylo to týmové :) 
 
Poděkování zaslouží všichni, kteří se podíleli na zajištění turnaje (doprava, startovné, trénování, fandění). 
 
Zapsal VD1