^ nahoru

⚽ MP - turnaj Měnín + informace pro rodiče

Tréninky budou opět v PO a ST. Pak ještě budeme v tělocvičně trénovat v PO 20.3., ve ST 22.3. je trénink zrušen, protože je obsazená tělocvična. Místo toho budeme trénovat ve CT 23.2. na hřišti Slovanu 16.00 - 17.30. A pak již budeme pořád trénovat venku: PO a CT, do konce března od 16.00 do 17.30. 

 V sobotu 11.3. jsme byli na halovém turnaji ve Měníně (u Brna), který byl zejména pro ročníky 2015 sportovních akademií a pouze náš tým a náhradní tým SPARTY Brno mohl nastoupit s ročníkem 2014. Šlo o srovnání výkonnosti a hlavně o to, aby kluci měli herní praxi, která je důležitá a pro ně samotné, především zábavná. Kvůli nemoci, jelo pouze šest statečných a na poslední chvíli nás ještě doplnil Ondra BANÍK Buriánek (2015), za což ještě jednou děkuji. Samotné výkony na hřišti hodnotím celkem dobře a konečné druhé místo v turnaji je jistě pro kluky velkou odměnou a doufám, že i motivací do budoucna.

SESTAVA: Hanousek, Mach, Ladra, Rusňák, Prucek, Buriánek, Dorazil

FŠM(Slovensko):MT -0:4 (Dorazil 2,Buriánek,Ladra)

Sparta U9:MT -3:1 (Buriánek)

Velké Bílovice:MT -1:4 (Mach3,Dorazil)

Nová Dubnica(Slovensko):MT -0:2 (Dorazil,Prucek)

Sparta U8:MT -2:1 (Buriánek)

Velká pochvala patří všem a hlavně Ondrům Pruckovi a Buriánkovi, kteří s námi hráli na turnaji poprvé a zvládli ho na jedničku. I nám trenérům turnaj něco ukázal a o to více se budeme těšit na nadcházející tréninky... Sportu zdar VD2

 

 

Trenéři VD1 a VD2