^ nahoru

⚽ MP - informace pro 20. - 30.6. 2022

Tréninky probíhají tradičně v PO a CT 16.30 - 18.00, pokud by mělo být něco jinak, budeme zde včas informovat. Po oficiálním ukončení tréninku v 18 hodin, bude následovat dobrovolná půlhodinka, kdy si budou moct kluci trénovat, co chtějí (ovšem v rámci tréninkového procesu) a nebo budou moct jít domů. 

Trénovat budeme do konce června, tj. do 30.6. 
Na tréninku ve CT 23.6. proběhne mini turnaj v rámci MP (ročníky 2013 + 14 + 15) a poté proběhne přeřazení 2013 do kategorie SP. Svoje fotbalové dovednosti si budou moct vyzkoušet i rodičové. Současně budu vybírat poplatek za prázdninový kemp MP (1000 Kč).

V sobotu 18.6. jsme odehráli turnaj mladších přípravek v Brodku u Konice (ročník 2014 a mladší).
 
Sestava: Doseděl, Prucek, Mach, Dorazil, Rusňák, Kos, Ladra, Smékal, Kolísek, Novotný, Hanousek,
 
MP - Sigma Olomouc 1 : 5 (Mach)
První zápas. Začátek zápasu byl takový ospalý jako by kluci byli ještě  jednou nohou v posteli. Postupem času se hra vyrovnala. Výsledek (1:5) byl pro ně poněkud krutý, ale byli Sigmě vyrovnaným soupeřem.
 
MP - Sokol Přemyslovice 3 : 3 (Doseděl, Dorazil, Kos)
Zápas se vyvíjel poněkud příznivěji, kluci začali plnit to co jsme si řekli a bylo to hned na výsledku vidět. Začali více střílet na branku a padaly i góly. Výhra nám utekla v poslední minutě.
 
MP - SK Líšeň 0 : 1 
V utkání plném osobních soubojů a střel na bránu se nám nepodařilo vstřelit branku a tak zápas skončil naší těsnou porážkou.
 
MP - Brodek u Konice 1 : 7 (Kos)
Kluci začali výborně, dali první gól. Ale pak po úvodní euforii jakoby klukům někdo svázal nohy a výsledkem byla vysoká porážka. A také díky tomu jsme ve skupině skončili na pátém místě vinou horšího skóre.
 
Na závěr jsme pak odehráli dva zápasy o 9-10 místo proti poslednímu týmu z druhé skupiny.
MP - Brodek u Konice B 5 : 0 (Doseděl 2, Mach, Dorazil, Kos) a 4 : 0 (Doseděl 2, Ladra 2)
Kluci do tohoto dvojzápasu dali úplně všechno a bylo to vidět. Zápas plný střel na bránu se výsledkově musel projevit, obě utkání jsme po zásluze vyhráli a obsadili jsme konečné deváté místo.

Za nasazení kluci zaslouží pochvalu a nesmíme zapomenout i na rodiče, prarodiče, sestru a bratry hráčů, ti po celou dobu kluky podporovali a fandili.  fotodokumentace z turnaje

VD1 + FT + VD2