^ nahoru

Ml.přípravka - výsledky turnaje v Poličce

V sobotu 16. 5. 2015 jsme se zúčastnili mistrovského turnaje v Poličce

Sestava:

Bubeník Matyáš, Hejátko Filip, Sýkora Matyáš, Jachan Jakub, Maurer Lukáš, Vavřín Marek, Křeček Lukáš,Mlejnek Martin, Sotolář Ondra, Kligl Tobiáš, Urbášek Vojta.

1.zápas

SKP Slovan : SK Polička 4:6

Branky: Vavřín M. 3x, Maurer

Herně náš nejlepší zápas na turnaji. Pět minut před koncem utkání držíme remízu 4:4 a co víc, máme 5-6 vyložených akcí, kdy zejména Lukáš M. a Mára V. spalují jednu tutovku za druhou ....A  přichází trest a prohráváme 4:6. Tady chválím za bojovnost celé mužstvo, škoda nevyužitých šancí v závěru, jinak výsledek vypadal opačně,ale hra velice potěšila.

2.zápas

SKP Slovan : Letohrad 5:7

Branky: Maurer 3x, Vavřín M. 2x

Začátek zápasu byl v naší režii, než se soupeř rozkoukal vedeme 2:0. Pak se začala projevovat ofenzivní síla Letohradu, který měl ve svém středu dva rozdílového hráče, které jsme nedokázali ubránit.... Soupeř hrál velice důrazně/ale čistě/ v osobních soubojích a toto nám dělalo velké problémy.

3.zápas

SKP Slovan : Litomyšl 8:0

Branky: Sotolář 2x, Jachan 3x, Mlejnek 2x, Urbášek

Do zápasu jsme nastoupili bez naší základní čtyřky Maurer,Vavřín,Křeček,Sýkora a celé utkání odehráli ostatní kluci ze soupisky. Kluci z Litomyšle se zatím učí fotbalovým dovednostem a průběh utkání tomu nasvědčuje. Soupeře jednoznačně přehráváme.

 

Závěrem: 

Turnaj hodnotím velice dobře. První dva zápasy se silnými soupeři byly víc než vyrovnané a z naší strany tam bylo všechno co se učíme na trénincích. I ve  třetím zápase se kluci snažili hrát kombinačně, vyzkoušeli si odehrát celé utkání a ukázali, že jsou schopni předvádět pohlednou hru.Jen tak dál hošani :-) 

Chválit sa má co nejmíň,ale nemůžu nevyzvednout výkony obou brankářů, kterým turnaj vyšel opravdu slušně :-))

 

Příští turnaj se odehraje znovu v Poličce. Je to poslední mistrovský turnaj tohoto ročníku.

 

Další turnajový program ml.přípravky:

31.5.2015 -  POHÁR PKFS v minikopané přípravek.r.2006 a mladší - Vysoké Mýto

13.6.2015 -  Turnaj Coerver ml.přípravky v Boskovicích. r. 2007 a mladší.

Tréninky budou probíhat do konce června, červenec volno.

 

 

Trenéři