^ nahoru

Ml.přípravka - výsledky turnaj Polička

V neděli 24. 5. 2015 jsme se zúčastnili mistrovského turnaje v Poličce

Sestava:

Bubeník Matyáš, Hejátko Filip, Sýkora Matyáš, Jachan Jakub, Vavřín Marek, Křeček Lukáš,Mlejnek Martin, Sotolář Ondra, Kligl Tobiáš, Urbášek Vojta, Dvořák Enrico

1.zápas

SKP Slovan : Tj Svitavy 5:10 poločas  /3:3/

Branky: Vavřín M. 2x, Mlejnek 2x, Křeček

První poločas držíme se svitavskými krok, druhý poločas čelíme kombinačním akcím soupeře a opět po nevynucených chybách inkasujeme. Za stavu 3:6 ještě korigujeme na 5:6, ale závěr patří klukům ze Svitav....

2.zápas

SKP Slovan : Jablonné nad Orlicí 6:4 poločas 3:2

Branky: Dvořák 3x, Jachan, Vavřín,Bubeník

V tomto zápase dostávají příležitost mladší kluci, kteří zatím nemají takovou výkonost, aby se vyrovnali s kluky ročníku 2006. Ihned po rozehráni soupeře inkasujeme lacinou branku...Poté vyrovnáváme Jakubem, ale hned z protiútoku opět inkasujeme...Špatně řešíme situace v obraně, hra nevypadá koukatelně, proto posíláme z důvodu nakopnutí mužstva na hřiště "šestky" Bohužel i tak hrajeme špatně, absolutně chybí pohyb, kazíme nahrávky....Nakonec v utkání vítězíme, ale výkon byl hodně špatný. .

3.zápas

SKP Slovan : SK Polička 6:7 poločas 2:4

Branky: Vavřín M. 4x, Dvořák 2x

Utkání jako řemen... Šance máme my i Polička , herně jsme na tom o něco líp jako Polička, ale několikrát ztroskotáme na výborném domácím brankáři. Celé utkání dotahujeme náskok Poličky. Pět minut před  koncem utkání se nám daří srovnat skóre na 6:6, ale šťastnější jsou nakonec domácí.V tomto utkání si zaslouží pochvalu všichni hráči, kteří se dostali na hřiště.

 

Závěrem: 

Turnaj jsme kromě zápasu s Jablonným odehráli dle našich možností slušně. Bohužel nás trápí nevyrovnanost kluků ať už vykoností, ale především proto, že máme tým poskládaný ze tří ročníků. Polička, Svitavy hrají pouze s ročníky 2006 a v zápasech je to hodně vidět. Ale zase do příštích let je to pro naše benjamínky výborná zkušenost. A tito kluci mají fůru času se zlepšovat ve fotbalových dovednostech. 

Po tomto turnaji by bylo slušné  vyzvednout dle mého tři hráče, kteří odehráli výborně celý turnaj, ale raděj si počkáme, jestli jsou takový výkon schopni zopakovat v dalších zápasech i když výkonnost předvádějí celou jarní část soutěže velice slušnou, a fanoušci, kteří s námi na turnaje jezdí si jména  hravě domyslí :-).

Pozitivní je, že všichni kluci jdou výkonostně nahoru a jsou schopni v určitých fázích utkání odehrát  dobrá střídání.

Připomínám: v neděli r. 2006 doplněni hráči 2007 jedeme na Pohár PKFS do Vysokého Mýta. Nominace bude upřesněna po čtvrtečním tréninku.

Trenéři