^ nahoru

Ml.přípravka - turnaj Žijeme hrou Boskovice

V sobotu 13.6.2015 jsme se zúčastnili mezinárodního turnaje " Žijeme hrou" v Boskovicích.

Nastoupili jsme na  turnaji v kategorii U8 tj. 2007 a mladší / bohužel kategorie U9 nebyla vůbec obsazena a to je škoda, protože by si to někteří naši kluci r. 2006 určitě taky zasloužili/

 

Počasí na tento den hlásili opravdu výživné, což se do puntíku splnilo :-) Sice jsme měli určenou šatnu na zimním stadionu, ale název "zimní" tomu jen zdaleka napovídal :-)  Obývali jsme šatnu s hráči U13 Sigmy Olomouc a Slezský Opava. Kluci z toho byli ze začátku malinko vykulení, ale nakonec vše proběhlo ve velice přátelské atmosféře a zejména Ondra se bez ostychu pouštěl do nekonečných diskuzí s hráči těchto mužstev :-)

 

Turnaj jsme hráli na hřišti se čtyřmi brankami s rozestavením 3+0 a některým trvalo první dva zápasy o co vlastně gou...a je jen škoda, že první dva zápasy jsme zrovna hráli se Zbrojovkou Brno I. a II. Ale výsledek s prohrou o gól s týmem I. a o čtyři s týmem II. nebyl zase tak špatný. Výsledky se nezapočítávali do tabulky,ale každý tým si je poctivě hlídal...

Sestava: Mlejnek, Urbášek, Škrabal, Buček, Sotolář, Dvořák - Jirka Ševčík se bohužel na sraz nedostavil :-((

 

Výledky / nebudu psát přesné, ale jen se smajlíkem na konci, každý určitě pochopí ../

SKP Slovan : Zbrojovka Brno I      :-(

 

SKP Slovan : Zbrojovka Brno II.    :-(

 

SKP Slovan : MFK Skalica.           :-)

 

SKP Slovan : FC Olešnice.           :-)

 

SKP Slovan : Žijeme hrou Kunš.   :-)

 

SKP Slovan : Havlíčkův Brod.       :-)

 

SKP Slovan : FŠ Třebíč.                :-)

 

SKP Slovan : Moravan Svitávka.   :-)

 

SKP Slovan : FC Háje Praha.        :-|

 

SKP Slovan : FC Boskovice.         :-(

 

SKP Slovan : MFK Skalica II.        :-)

 

SKP Slovan : Havlíčkův Brod II.    :-) 

 

Turnaj byl výborně organizačně zvládnutý, za to patří velký dík. Malinko pokulhával výdej jídla,ale zvládnout během dvou hodin obsloužit pětistovku hráčů a trenérů není žádný med. Super počinem organizátorů byla zdarma hromadná celodenní pernamentka pro mužstva na vstup do místního koupaliště, čehož jsme náležitě využili :-) 

 

Ještě k turnaji z naší strany. 

Kluci se v tom úmorném vedru snažili, ale bylo vidět, že síly ubývaly/ale toto bylo pro všechny stejné/ V některých zápasech jsme soupeře jasně přehrávali kombinací, což je super, ale pár zápasů nám ukázalo, na čem ještě musíme hodně zapracovat. Celá šestice hráčů, která se turnaje zúčastnila si sáhla na dno fyzických i morálních sil a věřím, že je to zase posune o kus dál a takto náročný turnaj  jim dá další chuť do fotbalu. Podívali jsme se i na zápasy mužstev U13 / Sparta, Slávia, Baník, Sigma, Budapešť, Fullham, Příbram, Opava, Žilina....Kluci mají myslím pěkný zážitek a všichni vybraní dostali tento poslední turnaj jako odměnu za poctivost práci v celém roce a pro ostatní je to motivace k další práci a možnosti se takového turnaje příští rok zúčastnit. 

Na závěr při předávání cen hošani díky vstřícnosti moderátora turnaje " odhulákali" do mikrofonu pro celý stadion náš vítězný týmový pokřik, který stadión odměnil velkým potleskem :-)

Fotky z turnaje budou vloženy na stránky později.

Ještě jednou díky moc rodičům za pomoc při dopravě a  podpoře na turnaji :-)

 

Trenéři