^ nahoru

Ml.přípravka - hodnocení soustředění v Městečku Trnávce :-)

Ve dnech 5,6,7 srpna proběhlo soustředění mladší přípravky v útulném fotbalovém stánku v Městečku Trnávce.

Počasí bylo velice výživné /kupodivu i  Nikča odložila mikinu/ :-), ale kluci a Klárka se s tím statečně poprali a za celé tři dny krom jednoho kousnutí čmelákem, jedno bodnutí vosy a rezatý hřebík v trenérově noze, jsme vše přežili bez úhony :-)

Trénovali jsme dvoufázově ráno a odpoledne. Mezi tréninky jsme vložili regeneraci v podobě návštěvy koupaliště v Rozstání.

Ve volném čase jsme hráli vybíjenou, bowling na našeho maskota :-), nohejbal, výlet na místní koupaliště / brrrr/ návštívili jsme místní cukrárnu, kde tolik zmrzliny neprodají za celý týden a po naší návštěvě se jim zvedla tržba o 300%. :-) Ovšem největším zážitkem byla stezka odvahy.... O následcích může povídat Nikča, která měla v jednu chvíli na obou rukách asi šest klíšťat v podobě našich svěřenců :-) a zbytek visel na rukávu trenéra Ríši :-)

 

V pátek na závěr soustředění jsme sehráli turnaj za účasti: Sokol Kunčina, Tj Sokol Městečko Trnávka a našich dvou týmů. Bohužel nám před turnajem odřekl účast celek Svitav /na které jsme se velice těšili..../, ale i tak  kluci předvedli, že i po náročném soustředění se dá předvést pohledný fotbal, a že sil zbylo ještě dost. Hrálo se 2x15 minut. 

 

SKP /bílá/ - M. Trnávka 19:1

SKP /bílá/ - Kunčina.      9:2

SKP /modrá/ - Kunčina  4:3

SKP /modrá/ - M. Trnávka 7:1

SKP /bílá/ - SKP /modrá/ 7:4 

 

Výsledky nejsou vůbec důležité, ale předvedená hra byla opravdu v některých fázích zápasů oku lahodící. Hráči nás mile překvapili a to opravdu všichni.

Potěšila nás účast skoro všech rodičů našich hráčů na turnaji. Toto je i pro nás trenéry důležité, propojení trenér, hráč, rodič...je jedním z aspektů, aby rodiče viděli své ratolesti v "akci" a mohli si sami vyhodnotit, jestli naše společná práce má smysl a vynaložené úsilí všech nese nějaké výsledky. Za nás trenéry, jsme přesvědčeni, že to smysl má...... Všichni kluci a Klárka tvoří výbornou partu, a myslím, že prožili suprové tři dny a tak jako loni budou "tým"

Soustředění se zúčastnilo 16 hráčů, ostatní ze soupisky  z různých důvodů nemohli být s náma, ale věřím, že se rychle zapojí a do této party zapadnou :-)

Mrzí nás jen jedna věc, že ze dvou fotbalových školiček, které fungují v Moravské Třebové k nám nepřišel ani jeden nový hráč ročníku 2007, 2008 a paradoxně se nám hlásí kluci z okolních obcí .....

Dík patří Pepovi Křečkovi a Milanovi Křivánkovi, kteří nám pomáhali jak na hřišti, tak byli nápomocni v různých mimofotbalových aktivitách :-) 

O naše žaludky se staraly J.Žouželková a R. Němčíková a jen doufám, že nám kluci moc nepřibrali :-). I jim patří velké poděkování za ochotu a pomoc.

Toto hodnocení je pojato v tom samém duchu, jaké bylo soustředění  po celé tři dny :-)

Znovu připomínám tréninky: úterý, čtvrtek 16,00 - 18,00 na SKP. 

Trenéři