^ nahoru

Ml. přípravka - turnaj Jablonném nad Orlicí-hodnocení

V sobotu 5.9.2015 jsme odehráli první mistrovský turnaj ml. přípravky r.2007 a mladší v Jablonném nad Orlicí

Mužstva: SKP Slovan, Jablonné nad Orlicí, Ústí nad Orlicí, Dolní Újezd

Sestava:

Škrabal Štěpán, Mlejnek Martin, Buček Nicolas, Vavřín Dominik, Sotolář Ondra, Dvořák Enrico, Švec Jáchym, Urbášek Vojtěch, Křivánek Tomáš, Ertl Adam

 

SKP Slovan : Jablonné nad Orlicí 14:1

Branky: Vavřín  3x, Sotolář 3x, Škrabal 2x, Dvořák 2x, Mlejnek 2x, Švec, Křivánek

Naše první ostré utkání v sezóně. A tak nevíme co čekat. Máme pět hráčů ročníku 2007 a pět hráčů ročníku 2008, V úvodu utkání přehráváme soupeře kombinačně, rychlostí, fotbalovostí a je radost kluky sledovat..Rychle navyšujeme skóre a paradoxně nám to v další fázi utkání uškodilo :-(. Druhý poločas hrajeme  individualisticky, ubývá kombinace, každý se snaží dát si branku a naší hře to evidentně škodí. Utkání končí jasným výsledkem, ale za druhý poločas není co chválit.

SKP Slovan : Ústí nad Orlicí 11:2

Branky: Švec 5x, Sotolář 3x, Dvořák, Škrabal, Vavřín

Druhé utkání hrajeme s mužstvem z Ústí nad Orlicí, které je v naší skupině krajského přeboru novým týmem, když k nám přešel z jiné skupiny. Brzy vedeme, ale hoši z Ústí jsou oproti Jablonnému důraznější v osobních soubojích a viditelně fotbalovější. Ale nám jde kombinace, jsme rychlejší na míči a skóre naskakujeje do konečné podoby. Co nám dělalo největší problémy byl důraz kluků z Ústí. Na tom pánové musíme zapracovat.

 

SKP Slovan : Dolní Újezd 4:4

Branky: Škrabal, Dvořák, Švec, Sotolář

Další novic v naší skupině KP. V utkání vedeme 1:0, máme další šance 3x tyč, 3x neproměněná tutovka/ myšleno 1000% tutovka/, soupeř pod naším tlakem a hle dvě chyby a soupeř trestá. Rázem prohráváme 1:3... A přichází výrazy obličejů našich hráčů, které známe z loňské sezóny :-(( ( my prohráváme) :-) Ale kluci se zvedli a dokázali utkání otočit na 4:3, přišly další šance, ale v poslední minutě dostáváme branku a utkání končí remízou. Měli jsme více ze hry, víc šancí, ale kluci z Dolňáku využili našich chyb v obraně a celkově předvedli sympatický výkon.

Celkové pořadí turnaje:

1. SKP Slovan

2. Dolní Újezd

3. Ústí nad Orlicí

4. Jablonné nad Orlicí  

 

K turnaji:

Ač hodnocení u výše  uvedených jednotlivých zápasů asi nevyznívá příliš pochvalně, leč pravdivě, a chválit se má co nejmíň :-) ...tak teď ještě jednou a jinak. Velice slušné výkony všech hráčů, pohledné kombinace, vypracované góly, jedním slovem velké překvapení. Jsme v kategorii, kdy se ne vše podaří, ale kluci, dalo se na to dívat. Co nám chybí a v čem nás soupeř přehrává je důraz v osobních soubojích, těch jsme dnes moc nevyhráli a po některých prohraných jsme i obdrželi branky. Za malou zmínku k tomuto turnaji stojí i střelci našich branek, první tři kluci v pořadí jsou ročníku 2008! Ale někdo jim musel taky přihrát že? :-).... Takže pochvala všem hráčům z týmu. Ještě jedna malá poznámka, kluci víte, že byl to váš první vyhraný turnaj v KP?

 

Trenéři