^ nahoru

Ml.přípravka - hodnocení turnaje v Dolním Újezdu

V neděli 13.9.2015 jsme odehráli druhý mistrovský turnaj ml. přípravky r.2007 a mladší v Dolním Újezdu. 

Mužstva: SKP Slovan, Letohrad, Polička, Dolní Újezd

 

Sestava:

Škrabal Štěpán, Mlejnek Martin, Buček Nicolas, Vavřín Dominik, Sotolář Ondra, Dvořák Enrico, Švec Jáchym, Urbášek Vojtěch, Křivánek Tomáš, Ertl Adam

 

SKP Slovan : Polička 3:6

Branky: Dvořák 2x, Škrabal

 

SKP Slovan : Letohrad 0:8

Branky: 0

 

SKP Slovan : Dolní Újezd 5:3

Branky: Dvořák 2x, Sotolář, Škrabal, Buček

 

Celkové pořadí turnaje:

Letohrad

Polička

SKP Slovan

Dolní Újezd

K turnaji:

Od nástupu do autobusu špatný den.... Hororová cesta až na místo turnaje. Přijíždíme do Dolňáku ve tří čtvrtě na devět. V devět začíná turnaj....

Po dobrém výkonu v Jablonném jsme plni očekávání, jak obstojíme s dalšími soupeři ve skupině. První zápas s Poličkou.. Pravý opak výkonů našich kluků z miulého týdne. Kluci /ale úplně všichni/byli jako po pořádného flámu :-) a nebo usnuli při couvání autobusu z jedné uliček v Újezdu:-). Je pravda, skoro žádné rozcvičení, únava z autobusu, nestačili jsme kluky dostat do provozní teploty, ale po celý zápas mizerná kombinace, žádný pohyb, chyby v defenzívě a žádný důraz v útoku. Minimálně druhá půle už měla vypadat trošku jinak. Soupeř byl asi i k poražení, ale s tímto výkonem jsme nemohli pomýšlet na lepší výsledek. Neříkám, že nebyla žádná  snaha, ale prostě nešlo vůbec nic.

Druhé utkání Letohrad, mužstvo přijelo pouze s šesti hráči a s vynikajícím brankářem a tito kluci jsou trošku jinde. Přehrávali nás ve všech fotbalových činnostech. V úvodu utkání jsme drželi krok, měli jsme i šance , ale celkový výsledek 0:8 hovoří za vše. V utkání bylo z naší strany pár pohledných akcí, ale ze žádné se nám nepodařilo vstřelit branku.

Poslední utkání s Dolňákem bylo v naší režii, ale i soupeř měl pár šanci ke skórování. V tomto utkání už byla vidět kombinace a snaha přejít hráče 1na 1, bojovnost,  ale zase vázlo zakončení.

Celkové se nám turnaj nepovedl, ale myslím, že kluci neprodali /ať už z jakéhokoliv důvodu/ to co umí. Budu se opakovat s názorem z minulého týdne, musíme zvýšit důraz v osobních soubojích. V této činnosti jsme byli na turnaji jasně nejhorší. Bohužel i v této kategorii je to jeden z rozhodujících aspektů výsledků, na které my sice určitě v první řadě nehrajeme, ale jakmile takhle hraje soupeř, tak nám nejde kombinace, jsme bojácní a fotbalové dovednosti, které už umíme, nejsme schopni v zápase provádět.

PS: Ještě  pro dva tatínky našich svěřenců :-) jak jsem slíbil , tak konám :-) Veřejně se jako trenér  přiznávám bez mučení k zavinění jedné z branek v utkání s Poličkou, a tímto se omlouvám i klukům.