^ nahoru

Ml.přípravka - hodnocení turnaje v Poličce

 V sobotu 19.9.2015 jsme odehráli třetí mistrovský turnaj ml. přípravky r.2007 a mladší v Poličce

Mužstva: SKP Slovan, Libchavy, Polička, Ústí nad Orlicí

 

Sestava:

Škrabal Štěpán, Mlejnek Martin, Buček Nicolas, Vavřín Dominik, Sotolář Ondra, Dvořák Enrico, Švec Jáchym, Urbášek Vojtěch, Křivánek Tomáš, Ertl Adam, Trnka Filip

 

SKP Slovan : Polička 7:3

Branky: Dvořák 2x, Škrabal 2x, Sotolář 2x, Vavřín 

První utkání hrajeme proti Poličce, nad kterou jsme ještě v soutěži nezvítězili...Kluci se do soupeře pustili s vervou a brzy vedeme 2:0. Poločas končí 4:3 pro nás. Druhý poločas moc nepouštíme soupeře na naši polovinu a přichází další branky na konečných 7:3. Náš nejlepší výkon na turnaji.

 

SKP Slovan : Libchavy 6:3

Branky: Dvořák 3x, Sotolář 3x

Náš obávaný soupeř, se kterým jsme se ještě v soutěži na podzim nesetkali, ale loňské výsledky s tímto mužstvem budily velký otazník, jak utkání zvládneme. Po utkání s Poličkou kluci získali zdravé sebevědomí a hra tomu odpovídala. Byla vidět kombinace, bojovnost a napadání rozehrávky našimi útočníky. Poločas 3:1. Druhý poločas začal hrát soupeř víc jednoduše a několikrát ohrozil naši branku. Ale zápas jsme nakonec dotáhli do vítězného konce. V tomto zápase vynikla nad rámec výkonů jednotlivých kluků spolupráce útočníků Sotolář-Dvořák. Sice oba ročník 2008, ale některé akce... tohle byla radost z fotbalu.

 

SKP Slovan : Ústí nad Orlicí 9:2

Branky: Dvořák 3x, Sotolář 2x, Švec, Mlejnek, Trnka, Urbášek

Soupeř se snažil, ale utkání probíhalo v naší režii. Těší nás počet střelců našich branek, i když jsme kompletně protočili sestavu a kluky na různých postech. Útočníci si vyzkoušeli obranné posty a naopak. 

Celkové pořadí turnaje:

1.SKP Slovan

2.Libchavy

3.Polička

4.Ústí nad Orlicí

 

K turnaji:

I když to tak při odjezdu nevypadalo, Polička nás přivítala krásným podzimním počasím :-)

Turnaj se výsledkově povedl, určitě by se našly chyby v jednotlivých zápasech, ale tentokrát převažovala radost z fotbalu na hřišti i mimo něj. Velkou pochvalu zaslouží početná skupina rodičů, která s náma už pravidelně jezdí a dnes byla konečně také pořádně slyšet :-)

Díky patří Filipovi, Adamovi a Štěpánovi, kteří pomohli doplnit v jednotlivých zápasech starší přípravku.

Trenéři