^ nahoru

Ml. přípravka - hodnocení turnaje z Holic

V neděli 11.10.2015 jsme odehráli pátý mistrovský turnaj ml. přípravky r.2007 a mladší v Holicích

Mužstva: SKP Slovan, Holice, Dolní Újezd, Libchavy

Sestava:

Škrabal Štěpán 07, Buček Nicolas 07, Vavřín Dominik 08, Sotolář Ondra 08, Dvořák Enrico 08, Švec Jáchym 08, Žouželka Vít 07, Křivánek Tomáš 08, Ertl Adam 07, Trnka Filip 07, Dospiva Šimon 07

 

SKP Slovan : Holice 6:6

Branky:, Škrabal 2x, Švec 3x, Dvořák 

Úvodní utkání turnaje proti domácím začalo náporem klukú z Holic, kteří na nás vlítli a svojí důraznou hrou nám sebrali vítr z plachet. První poločas jsme se nedokázali s touto hrou vyrovnat. V utkání jsme ani jednou nevedli, ale kluci dokázali utkání dotáhnout ke konečné remíze.

 

SKP Slovan : Dolní Újezd 7:0

Branky: Dvořák 2x, Křivánek 2x,Škrabal, Švec, Sotolář 

V tomto utkání jsme od začátku diktovali tempo a pohlednou kombinační hrou jsme soupeře přehráli 7:0

 

SKP Slovan : Libchavy 10:7

Branky: Sotolář  3x, Dvořák 2x,Škrabal 2x, Buček, Švec, Vavřín 

Poslední zápas turnaje jsme začali dobře, po třech minutách vedeme 2:0 a po celé utkání udržujeme rozdíl tří branek až na konečných 10:7. Utkání bylo brankově úrodné. Škoda obdržených branek, které padly po našich chybách, ale opět jsme tradičně v posledním zápase turnaje točili sestavou a kluci hráli na netradičních postech, ale jako minulý týden to kluci zvládli.

Celkové pořadí turnaje:

1.SKP Slovan

2.Libchavy

3.Holice

4.Dolní Újezd

K turnaji:

Na turnaj jsme odjeli bez marodů ze základní sestavy Martina Mlejnka a Vojty Urbáška. Ale ostatní donominovaní kluci si na turnaji vedli dobře a ukázali, že fotbalové dovednosti pomalounku zvládají a byli platnými členy mužstva. Škoda prvního utkání, kdy jsme se špatně vyrovnávali s důraznou hrou domácích, ale i tak dvě vítězství a jedna remíza znamenaly naše čtvrté první místo z pěti letošních mistrovských turnajů. Nejde ani tak o výsledky turnajů, ale jakým způsobem jsme jich dosáhli. Kluci dobrá práce.

Oproti minulému týdnu nás Holice přivítali chladným a větrným počasím a nápor na obsluhu stánku s občerstvením byl tak extrémní, že ani elektrický jistič nestíhal a vypínal pod náporem rychlovarné konvice....:-). Opět pochvala za fandění pro početnou skupinu rodičů :-) i když dnes poněkud notně promrzlých.

 

Trenéři