^ nahoru

Ml. přípravka - hodnocení turnaje v Moravské Třebové

V neděli 24.10.2015 jsme odehráli sedmý a poslední mistrovský turnaj ml. přípravky r.2007 a mladší na domácím hřišti SKP Slovan. 

Mužstva: SKP Slovan, Libchavy, Letohrad, Jablonné nad Orlicí

Sestava: všichni zdraví

 

SKP Slovan : Letohrad 4:6

Branky: Dvořák 3x, Švec

Ani napotřetí se nám nepodařilo porazit kluky z Letohradu i když tentokrát jsme nebyli daleko. Výborné utkání z obou stran. Byly vidět kombinace, individuální výkony hráčů, zápas se musel všem přítomným divákům líbit. 

 

SKP Slovan : Libchavy 4:11

Branky: Buček 2x, Sotolář, Dvořák

V prvním poločase tohoto zápasu jsme postavili sestavu z hráčů, kteří s náma na turnaje moc nejezdí, ale byl to domácí zápas a navíc poslední v této sezóně, tak jsme jim dali příležitost a chtěli jsme si ověřit jejich výkonnost v ostrém zápase. V celé sezóně jsme Libchavy už dvakrát porazili, tak jsme vyhodnotili toto utkání jako vhodné pro tuto konfrontaci. Kluci se snažili, ale soupeř byl nad jejich síly. 

 

SKP Slovan : Jablonné nad Orlicí 11:5

Branky: Dvořák 5x, Škrabal 3x, Sotolář, Křivánek, Vavřín

V utkání jsme prohrávali,ale zlepšenou hrou jsme utkání otočili. 

 

Celkové pořadí turnaje:

Letohrad

Libchavy

SKP Slovan

Jablonné nad Orlicí

 

K turnaji:

Poslední mistrovský turnaj v letošní sezóně. Výsledkově třetí místo. Pojali jsme tento turnaj trošku jinak, než jako ostatní letošní turnaje. Příležitost dostali všichni hráči z týmu. Turnaj nám ukázal, jak jsou na tom všichni kluci fotbalově v ostrých zápasech...Více v konečném hodnocení podzimní časti sezóny.

Trenéři