^ nahoru

Ml.Žáci turnaj Šumperk roč. 2002

Halový turnaj U13- Šumperk

V neděli 1. 2. 2015 jsme odehráli další turnaj (5. místo)

Sestava: (Jan Žouželka), Kristián Gallik, Jan Málek, Filip Ševčík, Martin Šmerda, Josef Málek, Aneta Janštová, Robin Matocha,(roč. 2003 Vojtěch Pudík, Jiří Doležel)

Bohužel kvůli nemoci odjíždíme na turnaj bez dvou hráčů (Michala Smékala a Adama Vítka). První zápas opět začínáme proti silnému týmu ze Svitav.

SKP Slovan Moravská Třebová - TJ Svitavy 1:4

branka:Josef Málek

V páté min.se ujímá soupeř po kombinační akci vedení.V osmé min.vyrovnáváme na 1:1. Jenže soupeř se vzápětí opět ujímá vedení 1:2. Od té chvíle soupeř ovládá zbytek zápasu.

SKP Slovan Moravská Třebová - Líšeň 1:2

branka:Jan Málek

Bohužel obě branky jsme soupeři darovali a tím jsme si zápas prohráli.

SKP Slovan Moravská Třebová - Soběšice 2:1

Začátek zápasu máme pod kontrolou,v druhé min.se ocitne Pepa sám před brankářem,jenže bohužel přeloboval brankáře i bránu.Ve čtvrté min.se po střele Filipa a dorážce Robina ujímáme vedení 1:0.V sedmé min.soupeř po dlouhém autu vyrovnává 1:1.V dvanácté min.šikovně  z rohu Vojta střílí přímo na bránu a brankář si sráží balón do brány 2:1.

SKP Slovan Moravská Třebová - Šumperk,,1"   1:2

branka:Josef Málek

Hned v druhé min.se po špatné rozehře brankáře soupeře ujímáme vedení 1:0.V páté min.soupeř srovnává 1:1.V sedmé min.Kristián místo střeli volí nahrávku do strany, na Martina a ten křižnou střelou těsně míjí bránu.Přísloví nedáš dostaneš se v tomto případě potvrdilo 1:2.Bohužel vyrovnaný zápas jsme prohráli.

SKP Slovan Moravská Třebová - Stará Ves 6:0

branky:Martin Šmerda 3,Filip Ševčík, Josef Málek, Kristián Gallik

V úvodu zápasu jsme zahodili několik slibných šancí a vůbec to nevypadalo na gólové hody.Martin Šmerda dává hatrick.

SKP Slovan Moravská Třebová - Břidličná 3:0

branky: Filip Ševčík 2 ,Kristián Gallik, 

V páté min.se po samostatné akci Kristián prokličkoval před brankáře a zahrál brankáři úspěšně na housle 1:0.V šesté min.Kristián hází dlouhý aut na Filipa a ten nekompromisně zakončuje 2:0.V jedenácté min.opět Filip střílí 3:0.

SKP Slovan Moravská Třebová - Šumperk,,2''  1:2

branka:Josef Málek

Hned v úvodu po ose Kristián-Filip zakončuje Josef do prázdné brány 1:0 (kéž by takových akcí bylo více).V šesté min.po naší chybě inkasujeme vyrovnávací branku 1:1.Po další chybě soupeř otáčí vývoj utkání 1:2. I když posledních pět min.jsme soupeře nepustili na naší polovinu tak tíženého gólu nedočkali a to jsme měli několik šancí (tutovky).

Kluci škoda třech vyrovnaných zápasu které jsme prohráli o gól. Pro nás trenéry je páté místo zklamáním. Máte na víc.I když je pravda, že někteří kluci měli sobotní turnaj v nohách což bylo znát.

Hala:Škoda že takovou halu nemá M.Třebová, věříme že se ji jednou dočkáme.

Trenéři: