^ nahoru

Mladší žáci - SK SULKO Zábřeh

První březnový den a přípravné utkání na UMT v Zábřehu.

SKP Slovan Moravská Třebová  - SK SULKO Zábřeh 2:0 (1:0)

sestava: Michal Smékal / Jan Žouželka - Martin Šmerda, Kristian Gallik, Filip Ševčík, Matěj Petr, Bohdan Karel, Radek Cápal, Vít Hofman, Jiří Doležel, Vojtěch Pudík, Jiří Škrabal, Jan Žouželka / Michal Smékal, Adam Vítek, Aneta Janštová, Jan Bárta

branky: Škrabal, Žouželka

Přípravné utkání proti kvalitnímu soupeři, který je po podzimní části  soutěže v čele tabulky mladších žáků krajského přeboru Olomouckého kraje.

Vycházíme z posledního přípravného utkání proti TJ Svitavy a díky početnému kádru začínáme utkání v modelu hry se dvěma týmy s Míšou v brance. Kluky dělíme na ročníky 2002 a 2003. Oproti Svitavám se starším klukům daří diktovat tempo zápasu, a to převážně v úvodu utkání. Kluci 2003 nedokáží navázat na svůj výkon z předešlého zápasu. A když i poslední střídání "dvojek" je "pod psa" nastupujeme do druhého poločasu v kombinované sestavě.

Již zmíněná převaha v prvním poločase se mění v úvodní gól utkání po zakončení Jirky Škrabala. V závěru poločasu naše kombinační hra upadá a soupeř několikrát hrozí.

Vyrovnaný začátek druhého poločasu střídají naše nevyužité šance v závěru utkání , kterým vévodí náš druhý gól z kopačky Honzy Žouželky (díky Fair Play jednání domácích trenérů, kteří potvrzují gólové zakončení).

Potěšilo nás pozitivní hodnocení domácích funkcionářů na vrub našich kluků ohledně předvedeného výkonu. Ale škoda, že nedokážeme udržet herní výkonnost během celého utkání.

trenéři