^ nahoru

Mladší žáci - TJ Svitavy

Jarní část soutěže jsme zahájili s vedoucím celkem soutěže, který odehrál podzim bez ztráty bodu.

TJ Svitavy - SKP Slovan Moravská Třebová  0:0 (0:0)

sestava: Michal Smékal - Martin Šmerda, Kristian Gallik, Filip Ševčík, Vojtěch Pudík, Jiří Škrabal, Adam Vítek, Jan Bárta, Bohdan Karel, Jan Žouželka, Jiří Doležel (Radek Cápal)

Proti vedoucímu celku soutěže nastupujeme s Míšou v bráně a s odhodláním "poprat" se o výsledek. V prvních deseti minutách zápasu se soupeřem držíme krok. Snažíme se kombinovat a dostáváme se i do zakončení, které však není efektivní. Postupem času soupeř získává převahu, kombinuje v rychlosti, což klukům dělá problém. Pozdě dostupujeme k protihráčům, což podporuje hru soupeře. Míša několikrát "čaruje" v bráně, a když ve vyložené šanci zvoní tyč naší brány končí i první poločas.

Druhá část hry a naše obrana čelí stále atakům soupeře, který si však již nevytváří takové vyložené šance jako v první půli. Snažíme se hrozit rychlými protiútoky, které nejsou podpořeny větším počtem hráčů a končí na nepřesné kombinací.. A poslední minuty zápasu: Jirka D. o půl kroku nestíhá míč, který by mohl "uklidit" do brány Vojta. Protiútok a soupeř v přečíslení, které končí díky nepřesné kombinaci v autu.

Bohužel jsme odjeli k tomuto utkání jen v počtu jedenácti kluků, protože z nominace kvůli různým problémům (nemoc, zranění, volejbal, jiný termín zápasu...) vypadli čtyři hráči. Jednoznačně soupeř hrál prim v utkání, ale kluci dokázali, že dokáží bojovat jeden za druhého a hrát jako tým. Velká pochvala pro všechny za tento přístup. Přistihli jsme domácí fanoušky, jak chválí výkon našeho brankáře Míši - a to po právu. A také Marťa s Kristianem v obraně zaslouží nadstandartní pochvalu. Ještě jednou pochvala pro všechny, jste tým, jsme tým ... .

trenéři