^ nahoru

Mladší žáci - Libchavy

Odveta podzimního utkání, kdy jsme po herní převaze byli rádi za výhru, když soupeř nám "zatápěl" rychlými protiútoky.

SKP Slovan Moravská Třebová  - TJ Sokol Libchavy 8:0 (2:0)

sestava: Michal Smékal / Jan Žouželka - Martin Šmerda, Kristián Gallik, Filip Ševčík, Jiří Škrabal, Adam Vítek, Jan Bárta, Bohdan Karel, Jan Žouželka / Michal Smékal, Jiří Doležel, Radek Cápal, Aneta Janštová, Matěj Petr

branky: Smékal 2, Cápal 2, Šmerda, Bárta, Karel, Gallik

Celé utkání máme v naší režii. Již ve druhé minutě zápasu otvírá skóre Marťa. Za dalších pět minut doráží míč do brány Radek. Tímto však naše potence v tomto poločase končí. Jirka D. spaluje dvě vyložené šance a po průniku Marti, končí míč těsně vedle brány.

Druhá část hry a Míša se mění s Honzou v bráně. Již ve třetí minutě Honza B. vyváží míč z obrany, přihrává do vyložené šance Filipovi, který však trefuje brankáře. Následuje nádherná akce Honzy B., který získává míč před vlastní bránou a přes celé hřiště s přehledem zakončuje. V sedmé minutě druhého poločasu si opět vytváříme vyloženou šanci, kdy Bóďa  nejprve trefuje v situaci já a gólman protivníka. Vyražený míč však "uklízí" do brány. O dvě minuty dále a Míša sám postupuje na bránu soupeře, ale ještě přihrává ... . Dvanáctá minu ta krásná střela Míši, kterou po zásahu gólmana doráží do sítě Radek. Opět následují další dvě minuty hry a Míša zakončuje. Sedmý gól zařizuje po samostatné akci náš stoper Kristián. Účet zápasu končí po pěkné přihrávce od Jirky D. Míša.

Opak minulého zápasu proti Svitavám. "Režírujeme" celé utkání. Bohužel řada vyložených končí bez efektivního zakončení. Týme opět pochvala za přístup.

trenéři