^ nahoru

Mladší žáci - SK Polička

Zápas proti soupeři, který v minulém kole hrál vyrovnanou partii s Ústím nad Orlicí.

SK Polička - SKP Slovan Moravská Třebová 1:6 (0:3)

sestava: Michal Smékal  - Kristián Gallik, Filip Ševčík, Adam Vítek, Bohdan Karel, Jan Žouželka, Jiří Doležel, Radek Cápal, Aneta Janštová, Matěj Petr, Vojtěch Pudík, Jan Bárta, Jiří Škrabal, Vít Hofman

branky: Petr 2, Karel, Pudík, Škrabal, Ševčík

Řada kluků se vrací po nemoci a tak nastupujeme v početné sestavě. Avšak soupeř má také do boje připraveno početné mužstvo.

Ihned po zahájení musíme čelit nebezpečnému útoku domácího mužstva, ale Míša v bráně je připraven. Snažíme se o kombinační hru, která slaví úspěch. Matěj a Bóďa střílí góly. A když Vojta zvyšuje ve dvacáté minutě na rozdíl tří gólů, tak se zdá, že utkání máme v jasné režii. Bohužel přichází náš nepochopitelný výpadek. Soupeř se jednoduše dostává za naši obranu. Míče létají z jedné strany na druhou, nedokážeme přidržet míč a kombinovat. Nakonec jsme rádi za poločas.

O poločase rozebíráme poslední minuty poločasu s konstatováním, že nakopávání míčů není fotbal, že nedůraz v osobních soubojích dostává soupeře do hry... .

Druhý poločas začínáme aktivně. Krásná individuální akce Kristiána a ještě pohlednější přihrávka na volného Jirku, který s přehledem zakončuje. Následně Matěj zvyšuje skóre na pět ku nule. Soupeř sice po rohu snižuje, ale poslední slovo máme zase na našich kopačkách. A Filip ukončuje zápas pěkným gólem.

Opět přístup na jedničku. Bohužel jsme se nevyvarovali výpadku v utkání, ale na druhou stranu vidíme posun v mentalitě družstva, kdy hráči vnímají pokyny a snaží se je plnit.

trenéři