^ nahoru

Mladší žáci - SK Holice

První utkání nadstavbové části soutěže, která se hraje podle umístnění starších žáků. Naši soupeři (doma, venku): SK Holice, TJ Lanškroun, Prosetín/Holetín.

SKP Slovan Moravská Třebová - SK Holice 5:0 (0:0)

sestava: Michal Smékal / Jan Žouželka - Kristián Gallik, Filip Ševčík, Adam Vítek, Bohdan Karel, Jan Žouželka / Michal Smékal, Jiří Doležel, Radek Cápal, Vojtěch Pudík, Jiří Škrabal, Martin Šmerda, Matěj Petr, Jan Málek, Josef Málek, Tomáš Vrobel

branky: Smékal 4, Málek Josef

Utkání proti soupeři, který nastoupil jen s osmi hráči.

Celý první poločas utkání se odvíjí podle stejného scénáře. Holice hrají velice zodpovědně v obraně a do protiútoků se pouštějí v jednom, dvou hráčích. Hra se neustále přelévá mezi polovinou hřiště a pokutovým územím soupeře. Nedokážeme se dostávat za obranu protivníka. A když se nám to ojediněle daří zbrkle zakončujeme.

Do druhého poločasu nastupuje do hry Míša a ihned v první minutě otevírá skóre zápasu střelou k tyči, a tím navazuje na gólové zakončení z předchozího zápasu starších žáků. Po dvou minutách opět Míša v akci, ale jeho střela těsně míjí tyč. V páté minutě Pepa přestřeluje ve vyložené šanci. A když i Kristián svojí střelou míjí bránu přichází ke slovu opět Míša. Krásný roh Jirky D. umistňuje hlavičkou k tyči. Následují šance Matěje, Filipa a Adama. Na tři ku nule zvyšuje opět Míša, kdy jeho centr si sráží do brány gólman soupeře. Přichází Bóďova chvilka, kdy v rozmezí minuty zkouší konstrukci branky. Nejprve trefuje břevno a po té i tyč. A tak opět musí Míša úřadovat a zvyšuje na rozdíl čtyř branek. Dvě minuty před koncem se konečně prosazuje i Pepa, který uzavírá účet zápasu.

V prvním poločase navazujeme na nepovedené utkání v Letohradě. Nedokážeme efektivně přenášet hru, kluci často řeší situace zbrkle. Ve druhém poločase oživuje hru herní zapojení Míši. Další utkání sehrajeme na hřišti Lanškrouna, a to ve středu 27. 5. 2015.

trenéři