Mladší žáci - TJ Lanškroun

Další utkání nadstavbové části soutěže, která se hraje podle umístnění starších žáků. Naši soupeři (doma, venku): SK Holice, TJ Lanškroun, Prosetín/Holetín.

SKP Slovan Moravská Třebová - TJ Lanškroun 3:1 (1:0)

sestava: Pavel Lexman - Jan Žouželka, Filip Ševčík, Adam Vítek, Michal Smékal, Jiří Doležel, Radek Cápal, Vojtěch Pudík, Marek Sotolář, Šimon Řehák, Kristián Gallik, Matěj Petr, Ondřej Peškar, Šimon Václavek, Bohdan Karel

branky: Žouželka 2, Smékal

Pokračující marodka. Bóďa zkouší návrat, ale zvládá jen první poločas. A úmorné vedro. A čtyři hráči hrají za starší žáky. A pět hráčů ze starší přípravky za nás.

Zápas začínáme aktivně. Dnešní kapitán a střelec dvou gólů Honza již v páté minutě zápasu má vyloženou šanci, ale na brankové čáře, po střele Radka, nepřetlačuje míč do brány. Za dvě minuty Radkovu střelu brankář soupeře vyráží. O minutu později nastřeluje Míša tyč. V desáté minutě po akci Matěje Šimon V. ve vyložené šanci nepřekonává brankaře soupeře. Vrcholem našeho zmaru je šestnáctá minuta zápasu a Bóďa, který sám před gólmanem dává jen "malou domů". Soupeř několik našich akcí zastavuje za cenu faulu. A přichází 23. minuta prvního poločasu. Dnešní kapitán Honza Ž. zahrává přímý kop, který odrazem od břevna končí za brankovou čárou 1:0. A když se pěkná střela Ondry  P. neujímá,  končí poločas.

Chyba ihned v první minutě hry a soupeř srovnává. V páté minutě nás soupeř "zamyká" ve vápně, ale díky naší obětavosti všechny střely blokujeme. A tak přichází osmá minuta a po Filipově střele Míša zakončuje 2:1. Ve vedru opadá i tempo zápasu. Hrajeme na soupeřově polovině, ale rychlé protiútoky ohrožují Pavlovu branku. Velkou příležitost si vypracoval Kristián. Jeho střela končí jen na tyči soupeřovy branky. V závěru utkání má Filip vyloženou šanci, ale dnes mu není "souzeno". A tak náš kapitán uzavírá účet zápasu dorážkou na 3:1.

Lanškroun a naše "noční můra". A začátek utkání je opět jako "přes kopírák". Vedeme, máme šance, soupeř srovnává. Ale dnes strháváme vítězství na naši stranu. Opět musíme poděkovat všem pěti klukům a rodičům ze starší přípravky za vstřícný přístup v situaci, kdy nás limitují zranění a výpomoc starším žákům.

Jsme opět rádi za výkon rozhodčího a přístup realizačního týmu soupeře.