^ nahoru

Mladší žáci - mistrovské utkání Letohrad

Druhé mistrovské utkání sezóny 2015/2016.

SKP Slovan Moravská Třebová - FK OEZ Lethrad 1:1 (0:0)

sestava: Jan Žouželka - Pavel Lexman, Jiří Doležel, Radek Cápal, Vojtěch Pudík, Marek Sotolář, Jan Bárta, Erik Ruml, David Jedlička, Dominik Kupský, Jiří Škrabal, Vít Hofman, Daniel Slouka, Tomáš Vrobel, Šimon Václavek

branka: Jiří Doležel

Utkání proti kvalitnímu soupeří, který disponuje i ligovým hráčem.

Již od začátku utkání soupeř ukazuje svoji kvalitu. Na soupisce má řadu hráčů, kteří ve svých mateřských klubech byly "TOP".  A tomu odpovídá i začátek zápasu. Hra je vedena jen na naši branku. Kluci bojují a odvrací ataky soupeře. Po deseti minutách hry se ocitá  po průniku Jirka Š. sám před brankářem, ale jeho střela míří těsně vedle brány. Následuje vyložená šance soupeře, ale Honza je proti a s přehledem chytá. A opět Jirka Š. a jeho loženka. V polovině prvního poločasu Pavel přihrává Ondrovi, ale ten z metru trefuje jen břevno. Pět minut před koncem poločasu opět hrozí soupeř vyloženou šancí.

Druhý poločas začíná šancí Pavla. Soupeř již nehraje tak aktivně a tak si vytváříme několik dalších šancí. Hlavně po gólu volají střely Marka a Davida. Avšak přichází 24. minuta, kdy ztrácíme míč na útočné polovině a soupeř rychlým protiútokem střílí vedoucí branku. A když minutu před koncem Honza B. o centimetry míjí bránu soupeře zdá se, že je o výsledku rozhodnuto. Přichází poslední akce, kdy Marek přihrává Jirkovi D., který střelou k tyči vyrovnává.

 

Asi jeden z nejkvalitnějších soupeřů(zápasů) mladších žáků. Technicky vybavený soupeř hraje v rychlosti. Bohužel se nám nedaří zakončovat i ty největší šance, kterých jsme měli určitě víc než soupeř. Opět pochvala za přístup.

trenéři