Mladší žáci - Svitavy a trénink mladších žáků, OP + OP zápas Hradec

Třetí mistrovské utkání sezóny 2015/2016.

TJ Svitavy - SKP Slovan Moravská Třebová 4:0 (2:0)

sestava: Pavel Lexman / Jan Žouželka - Pavel Lexman, Jan Žouželka, Jiří Doležel, Radek Cápal, Vojtěch Pudík, Marek Sotolář, Erik Ruml, Dominik Kupský, Jiří Škrabal, Vít Hofman, Daniel Slouka, Šimon Václavek

Celé utkání odehráváme v podivné atmosféře... .

Úvod zápasu a soupeř nás přehrává. A osmá minuta 1:0. Po deseti minutách se kluci rozehrávají a Šimon jde sám na brankáře domácích, ale kopeme jen roh. Za tři minuty Jirka D. má další vyloženou šanci. Avšak přichází 17. minuta a míč za naši obranu a soupeř zvyšuje na rozdíl dvou gólů.

Poločasová přestávka a klukům zejména klademe na "srdce" aktivní hru.

Ale chyba lávky. V úvodu dvakrát inkasujeme. A když Vojta netrefuje "loženku" dohráváme utkání, kdy se šance střídají na obou stranách.

Bohužel s takovou hrou nemůžeme uspět v žádném utkání. Naš výkon a kritika z ochozů se podepisují na náš všech. Ale proč se to děje???... .

Přesto i tak, dle předběžné informace, máme dva hráče v krajském výběru.