^ nahoru

Mladší žáci - Polička

Předehrávané utkání, které po výsledku posouvá naše kluky na druhé místo v tabulce. Bohužel se po příjezdu do Moravské Třebové dozvídáme zajímavou informaci z Poličky, která odporuje zdravému rozumu. Že prý nejsme schopni v daném čase nastoupit k utkání pro nedostatek hráčů???? Opak je však pravdou, což určitě může potvrdit všech 58 diváků až asi na jednoho, dva... . Zápas sice začíná asi o deset minut pozdě po úředním začátku, ale vůbec ne naší vinou. Ale zejména z důvodu kopání pokutových kopů starších žáků v předzápase. A k tomu ještě čekáme na příchod domácího týmu z kabiny "nějakou" tu minutku. Asi tu šlo o taktiku a to fakt nebudeme zde rozebírat.

SK Polička - SKP Slovan Moravská Třebová 0:6 (0:4)

sestava: Jan Žouželka - Jan Bárta, Pavel Lexman, Radek Cápal, Vojtěch Pudík, Marek Sotolář, Erik Ruml, Jiří Škrabal, Vít Hofman, Daniel Slouka, Šimon Václavek, Ondřej Peškar, Miroslav Malach

branky: 3. Václavek Šimon, 7. Lexman Pavel, 17. Lexman Pavel, 22. Peškar Ondřej, 48. Václavek Šimon, 58. Škrabal Jiří

Odveta za domácí prohru se odehrává v úvodu utkání v naší režii. Rychle se ujímáme vedení, ale soupeř nás začíná přehrávat díky naší nedůslednosti. Konec poločasu ovládáme. Druhý poločas hrajeme s převahou a vítězíme.

trenéři