Fotbalová školka

Starší přípravka=jsme zpět,po covidu!!!!

V sobotu 5.6.2021 jsme se po 8 měsících,ano,tak dlouho trvala pauza po posledním mistrovském turnaji,zúčastnili přátelského turnaje v Lysicích u Boskovic.Počasí vyšlo,hřiště skvěle připravené,nálada hráčů vynikající,zranění žádné,no a výsledky posoudí každý sám:

SKP Slovan--Kunštát   5:2          Branky:Jarmar Ch. 2,Eagle L. 2,Mlčoch Š.

SKP Slovan--Letovice  4:5          Branky:Ptáček T. 2,Motl K. 2

SKP Slovan--Lysice     6:0          Branky:Mlčoch Š. 2,Ptáček A.,Jarmar Ch.,Ptáček T.,Eagle L.

SKP Slovan--Blansko  4:6          Branky:Smékalová B.,Jarmar Ch. 2,Ptáček T.

Hodnocení:2 výhry a 2 prohry znamenalo 3.místo z 5 týmu,ale výsledek není vůbec důležitý.Protože opět hrát fotbal je rozhodující.Všichni hráči zalouží pochvalu a poděkování včetně rodičů za pomoc s dopravou a fandění po celý turnaj.Jen mě trošku mrzí poslední zápas s Blanskem,nástup výborný a vedeme už 4:1 a přiznám se,už jsem myslel že vyhrajeme a obsadíme druhé místo v turnaji.Ale soupeř byl skvěle fyzicky připravený a ,,přejel nás" a proto turnaj vyhrál.Ovšem každý hráč Slovanu zvládl fyzicky odehrát 4krát 25 minut,celkem 100 minut,samozřejmě se střídáním,ale po tréninkové pauze to bylo hodně tedy zatím,protože na tréninku budeme makat,dřít,potit se dál.....a příště se uvidí,čas ukáže.

Stojící zleva:Ptáček A.,Margetin T.,Eagle L.,Mlčoch Š.,Ptáček T.,Dvořáček J.,Beránek V.,trenér:Janeček M.

V pokleku zleva:Smékalová B.,Jansa V.,Jarmar Ch.,Motl K.

Ležící:Langmajer L.+dvě fotbalové naděje