^ nahoru

⚽️ Přípravky - hodnocení podzimní části sezóny 2016/2017

Hodnocení podzimní části krajského přeboru starších a mladších přípravek. 

V novém ročníku soutěží došlo k některým změnám v organizaci přípravek. Vytvořili jsme tři trenérské týmy a rozdělili kluky do skupin dle momentální výkonnosti. Bylo to z jedinného důvodu. Mezi hráči již je diametrálně rozlišná fotbalová výkonnost a kluci, kteří jsou již na nějaké úrovni potřebují náročnější a obtížnější tréninky, aby jsme jejich fotbalový růst směrovali do ještě vyšší kvality. Rozdělení jsme provedli dle mého spravedlivě a jsem rád, že i kluci, kteří trénují ve druhé a třetí skupině jsou na tom po fotbalové stránce oproti jaru líp. A už vidíme, že na jarní část se nám rýsují hošani, kteří se dostanou do první tréninkové skupiny.

Zásadní změnou bylo přihlášení mužstev do krajského přeboru a navíc se vytvořilo smíšené družstvo smíšených přípravek okresního přeboru. 

Přípravu na podzimní část jsem začali již 1.srpna .2016 prvním tréninkem, tento termín jsme zvolili záměrně, jelikož od 3.8.2016 jsme měli čtyřdenní soustředění v Městečku Trnávce. 

Soustředění proběhlo v námi známém super prostředí a kluci si ho myslím náležitě užili a trenéři prožili krásnou dovolenou.  Na závěr soustředka jsme uspořádali turnaj, který byl závěrečnou tečkou za prima dny. Všichni kluci pracovali v rámci svých možností výtečně a někteří rodiče se opět přesvědčili, že to těch pár dnů bez kluků doma vydrží :-) a že je o ně dobře postaráno :-)

Mistrovskou sezónu jsme zahájili prvním turnajem na domácím hřišti. Zde jsme poznali, že tato soutěž je o velký level výš, jako loňská soutěž a adaptace bude velmi těžká. 

 

Starší přípravka: 

V této kategorii byl rozdíl ve výkonnosti ostatních družstev velice markantní. Ostatní týmy těží z vyrovnanosti ročníků, což u nás říct ještě nemůžeme. Ale třeba jednou.....Sehráli jsme dobrá utkání, která končila pro nás " nepodstatným" vítězstvím, ale proti týmům jako jsou Pardubice, Chrudim, Hlinsko.... jsme v některých fázích utkání byli.... tady byl prostě někdy až markantní rozdíl :-) Ale pevně věřím, že přes zimní přípravu, která nám vlastně začala již v listopadu a bude pokračovat s malou čtrnáctidenní přestávkou po Novém roce, vše doženeme a na jaře budeme těmto silným týmům vyrovnanějším soupeřem. 

Trenéři: Neubauer, Křeček, Ebertová

 

Mladší přípravka:

Tady se mi bude hodnotit určitě lépe, ale ne vše je růžové.... Tento ročník dva osmiček se Vám rodiče fakt povedl :-))Tento tým má a měl by mít velkou budoucnost. Kluci za celou sezónu prohráli snad jen dva zápasy na všech mistrovských turnajích. I trenéři ostatních můžstev v soutěži, souhlasně chválili naše benjamínky. Což je počinek hodný pochvaly i z mé strany, nejen pro hráče, ale i pro trenéry. Věříme, že tento tým vydrží dlouho pohromadě a bude nám dělat dál radost. 

Trenéři: Škrabal, Vavřín. 

 

Smíšená přípravka OP: 

V tomto týmu hráli své zápasy kluci, kteří by se v zápasech krajského přeboru ještě stěží prosazovali a hráči, kteří k nám přišli ze školičky. Tady nebyly výsledky vůbec podstatné. Potřebujeme, aby všichni hráči, kteří s náma trénují měli zápasovou vytíženost a v této soutěži se mají větší šanci prosadit. A hošani, co přišli ze školičky okusili své první fotbalové zápasy a zjistili, o čem fotbal je. 

Trenér: Dokoupil

 Počty tréninků, turnajů a mistrovských zápasů zde uvádět nebudu. Všichni zainteresovaní je znají. A, že toho nebylo málo. Kdo z rodičů má zájem o tréninkovou docházku svých ratolestí, zašleme je e-mailem, nebo jsou k nahlédnutí u trenérů v trenérském deníku. Musím jenom říci, že tréninková morálka byla až na pár vyjímek vynikající!!!!  Za tohle Vám kluci patří velký dík. 

Závěrem mého hodnocení bych chtěl poděkovat všem trenérům společných přípravek za spolupráci.Určitě se nebudou kolegové zlobit, když vyzvednu práci Richarda, který svou pracovitostí a přístupem v rámci organizací turnajů, záskoků tréninků, zajištění tréninkového ošacení pro kluky a mnoho dalších neviditelných věcí a tímto přispěl v zásadní míře k fungování celých přípravek. Tato práce ve velké míře přesáhla rámec jeho trenérských povinností. A myslím si, že tady v tomto hodnocení sezóny je vhodné místo na velké poděkování. 

Teď se budu opakovat jako všechny předešlé hodnocení :-) Velké poděkování patří Vám rodičům... Skvělá spolupráce, pomoc při dopravě na turnaje, pomoc při turnajích, dodávky dobrých pochutin..... prostě na tomto poli nám to funguje na jedničku. 

Za celý realizační tým Vám všem přeji krásné, pohodové Vánoce a rázný vstup do nového roku 2017. 

První trénink po Novém roce bude ve středu 4.1.2017 ve standartních časech!!!!!!!!!!

Neubauer