^ nahoru

⚽⚽ Starší přípravka - hodnocení dvoudenního turnaje AUTOSTEFFAN CUP v Městečku Trnávka

CDvoudenní turnaj AUTOSTEFFAN CUP v Městečku Trnávka 17.-18. 2017 hráčů 2006 a mladší.

Starší přípravka se o víkendu zůčastnila doudenního turnaje v Městečku Trnávka.
Krásné prostředí ve fotbalovém stánku pod zříceninou hradu Cimburk se nám stalo po dva dny fotbalovým azylem.

Sestava: Mazal Jakub, Antl Daniel, Křeček Lukáš, Buček Nicolas, Vavřín Marek, Škrabal Štěpán, Mlejnek Martin, Bubeník Matyáš, Vavřín Dominik, Sotolář Ondra, Hrazdíra Pepa, Dospiva Šimon

 

Přihlášené týmy: 

FC Svratka Brno, FK Bosonohy, FC Koryčany, Aritma Praha, SK Loštice, Jiskra Litomyšl, Sparta Brno, Tatran Kohoutovice, Futsal Čelechovice Na Hané, SK Bystřice nad Perštejnem, TJ Sokol Městečko Trnávka, FC SITNO Banská Štiavnica, Sokol Konice, SKP Slovan Moravská Třebová

Výsledky v naší skupině:
Slovan - Loštice 0:2
Slovan - Městečko Trnávka 3:2
Slovan - Sparta Brno 2:4
Slovan - Bosonohy 2:1
Slovan - Koryčany 12:1
Slovan - Bánská Štiavnica /SK/ 2:4

Po základní skupině jsme postoupili z třetího místa do nedělního čtvrtfinále.

Slovan - Bystřice pod Perštejnem 3:5
Dramatické utkání, kdy jsme dotahovali soupeřův náskok, ale v poslední minutě soupeř odskakuje o dvě branky a už nebyl čas s utkáním něco udělat. Super bojovný výkon, ale sportovně musíme přiznat, že soupeř byl fotbalově prostě o kousek lepší a po zásluze postoupil do semifinále.
Touto prohrou se dostáváme do skupiny o 5.- 8. místo

Slovan - Loštice 4:1 / v tomto zápase jsme vrátili porážku klukům z Loštic ze základní skupiny a bylo jasné, že budeme hrát o konečné páté místo… :-)

Utkání o konečné 5. místo:

Slovan - Bosonohy 2:2 / na pokutové kopy 5:4/
Hošani nastupují k desátému utkání ve dvou dnech !!!
Výborný zápas z obou stran. V první minutě inkasujeme po hrubé chybě v našich zadních řadách. Brzy srovnáváme na 1:1. Fotbal nahoru dolů, pěknou brankou Bůči jdeme do vedení, ale soupeř z Brna těsně před koncem srovnává na 2:2.
A jdeme na pokutové kopy…. Do stavu 3:3 všichni hráči bezpečně proměňují, pak přichází minela hráče z Bosonoh. Náš benjamínek Dominik proměňuje, soupeř rovněž …. Vše může rozhodnout Bůča a ….bezpečně proměňuje. Nervydrásající boj je u konce. Končíme na krásném pátém místě ze čtrnácti zúčastněných mužstev. Dobrá práce hoši.

Velký dík patří pořadatelům turnaje za super fotbalový víkend. Vše klapalo na jedničku a kluci si určite odvezli kupu fotbalových i mimofotbalových zážitků.

Nemůžu nezmínit charitativní utkání na podporu Hamzovy léčebny v Košumberku Čechy - Morava, kam jsme nominovali za trenéry Jardu Vavřína a z hráčů Pepču Hrazdíru. Obě utkání skončila remízou. Ale vše bylo pro dobrou věc a skvělé gesto pořadatelů turnaje. Oba naši hráči si utkání užili a hlasitá podpora pro našeho trenéra notně pošramotila jeho soustředěnost, a při střele jediné ženy v týmu trenérů Moravy musel lovit míč ze své sítě :-)))

Kluci odehráli turnaj na výbornou, v některých utkáních jsme darovali soupeřům velmi laciné branky, ale druhý den turnaje odehráli velice slušná utkání a já osobně beru páté místo jako velký úspěch, a i jako dárek od Vás kluků v mém posledním turnaji před odchodem od této kategorie. Kluci díky moc a doufám, že budete pokračovat v započaté práci a budete trenérům rozdávat jen samou fotbalovou radost. Díky všem rodičům za hlasitou podporu po oba dny turnaje, byla radost s Váma spolupracovat …. :-)

!!!! Upozorním pouze na informaci, že tréninky pokračují do konce června!!!

Trenéři

 

 

 


.