^ nahoru

KRÁTKÉ ZPRÁVY

15. 4. 2018

Další kolo jarní části fotbalové sezóny je za námi, pojďme si ho zrekapitulovat. Hlavní zprávou víkendu je bezesporu výsledek starších žáků, kteří ve Svitavách zdemolovali domácí 4:0 a upevnili si tak prvenství v krajském přeboru. Za zmínku stojí i jejich impozantí skóre 84:17. Další pozitivní zprávu má na svědomí B mužstvo mužů, které veze ze Sloupnice za výhru 2:0 velmi důležitě tři body a okresní žácí po strastiplné cestě do Křenova (sekretář se ještě jednou omlouvá) porazili domácí 9:0. Dalším týmům se už tolik nedařilo. Nejblíže bodům byli mladší žáci ve Svitavách, ale odešli poraženi 2:1, A ani C muži neměli svůj den (A v Lanškrouně 0:4, C doma s Borovou 1:4) a dorost měl volný los. V sobotu proběhl na našem stadionu turnaj krajského přeboru přípravek. Akce proběhla k plné spokojenosti všech zúčastněných a patří se všem organizátorům poklonit a poděkovat za vzornou reprezentaci oddílu. A neméně důležitá je zpráva, že byla založena nová tradice a na fotbalovém stadionu si během utkání můžete pochutnat na makrelách. Stavte se je ochutnat, jsou exkluzívní.

Petr Matoušek

Starší přpravka - hodnocení turnaje v Městečku Trnávce

V sobotu 22.1.2018 jsme se zúčastnili halového turnaje pořádaného SKP Slovan Moravská Třebová v Městečku Trnávce za účasti mužstev : Moravská Třebová "bílá" a "modrá", Bystré, Svitavy, Mohelnice, Sigma Olomouc 2008
I přes velkou marodku jsme do turnaje postavili dvě mužstva složená z hráčů ročníku 2007 a 2008.

Moravská Třebová "bílá" - Ryp, Mlejnek, Škrabal, Weinlich, Křivánek, Sotolář, Vavřín.
Moravská Třebová "modrá" – Horník, Dospiva, Rejchrt, Ertl, Čonka, Jílek, Bílek

Turnaj byl velice dobře obsazen, hodnotit je velice těžké „bílý tým“ měl sice ambice na medaile, ale kluci v rozhodujících zápasech nebyli tak důrazní a hladoví po gólech jako soupeř a proto čtyři zápasy vyhráli a dva prohráli a obsadili tak celkově třetí místo. Zato„modrý tým“bez velkých ambicí na medaili, velice překvapil a někteří hráči ukázali že umí (sice mají strach, ale umí)a proto, když jeden zápas vyhráli a jeden remizovali tak se katapultovali na čtvrtou pozici na turnaji. Všichni kluci zaslouží velkou pochvalu za reprezentaci oddílu a předvedené výkony.

Závěrem bych chtěl poděkovat za krásnou fotbalovou atmosféru rodičům a fanouškům, a hlavně všem rodičům, kteří nám pomohli s organizací celého turnaje a také rozhodčím perfektní práce.

 Od 30 ledna do 27 února je možné uhradit členské příspěvky ve výší 800Kč. Vždy na tréninku
trenérům, kdo nedostal ve starší přípravce mikinu a šustákovku hlaste to trenérům.