^ nahoru

Starší přípravka - 3. halový turnaj

Na domácí halový turnaj, pořádaný v Městečku Trnávce,  U 11 (2003) jsme postavili dva týmy . A to tým - BÍLÍ (2003 + Jára) a tým - MODŘÍ (2004). Všichni kluci bojovali a napříč oběma družstvy se navzájem podporovali, za což si zaslouží velkou pochvalu. Tři kluci (Aleš, Matěj a Lukáš) z MODRÉHO týmu se vůbec poprvé zúčastnili nějakého turnaje, protože začali trénovat teprve od podzimní přípravy. Všichni tři ukázali svůj potenciál a chválíme je za přístup. Celý turnaj jsme pojali záměrně jako přípravu, bez rozdělení kluků na A, B tým. Samozřejmě těší vítězství BÍLÉHO týmu. MODŘÍ ukázali své dovednosti i schopnosti plnit základní taktické pokyny. Tímto bychom chtěli jen poprosit rodiče, aby pod subjektivním dojmem, nekritizovali herní projev svého dítěte, které se "jen" snaží plnit naše jednoduché taktické pokyny ( viz. zápas o páté místo, který MODŘÍ zvládli o poznání lépe než BÍLÍ ve skupině). V BÍLÉM týmu střídáme po celý turnaj většinu kluků na různých postech a je vidět, že to zvládají, což je další pozitivní posun.

Opět bojujeme s efektivním proměňováním gólových akcí, ale to je stále stejná písnička.

Nejlepším hráčem celého turnaje byl vyhlášen Jiří Doležel - BÍLÝ TÝM.

sestava BÍLÍ:  Radek Cápal, Jan Žouželka, Jiří Škrabal - Radek Cápal, Jan Žouželka, Jiří Škrabal, Bohdan Karel, Vít Hofman, Jan Bárta, Vojtěch Pudík, Jiří Doležel, Jaroslav Kolář

Skupina (B):

SKP Slovan Moravská Třebová (bílí) - Sokol Městečko Trnávka 4:0

branky: Doležel 4

Herní převahu v utkání zakončují kluci i gólově.

SKP Slovan Moravská Třebová (bílí) - Sokol Bystré 1:2

branka: Doležel

Necháváme soupeře hrát, pozdě přistupujeme k protihráčům a z toho těží soupeř, který má více ze hry. Snižujeme, dostáváme se do zápasu, ale je již pozdě.

Následuje důrazný pohovor s kluky.

SKP Slovan Moravská Třebová (bílí) - Sokol Troubelice 4:0

branky: Doležel 2, Škrabal, Pudík

Herní převahou jsme se protrápili až k prvnímu gólu, což vede ke klidu. A následuje zjištění, že dokážeme efektivně kombinovat  i zakončovat.

SKP Slovan Moravská Třebová (bílí) - Futsal Čelechovice  na Hané 2:1

branky: Doležel, Škrabal

Výborná brankářka soupeře, protivníci přizpůsobili svůj herní projev věkovému složení týmu ( ale i tak takticky hrají dobře). Nahazované míče nám dělají problémy, protože se klukům nedaří plnit pokyny.

Skupina (A):

sestava MODŘÍ:  Antonín Tichý - Vojtěch Drozd, Marek Sotolář, Jakub Dostál, Šimon Václavek, Matěj Krajči, Pavel Lexman, Aleš Širůček, Lukáš Langer

SKP Slovan Moravská Třebová (modří)  - FC Kostelec na Hané 0:1

S celkově třetím týmem turnaje hrajeme více než vyrovnanou partii. Z herní převahy rychlým protiútokem inkasujeme a nedokážeme na obdržený gól reagovat. Škoda, velká škoda.

SKP Slovan Moravská Třebová (modří)  - Sokol Konice 2:5

branky: Lexman, Sotolář

Z našeho pohledu  opět  vyrovnané utkání,  ale zase lacině inkasujeme.

SKP Slovan Moravská Třebová (modří)  - Sokol Velké Opatovice  2:2

branky: penalta, vlastní

Herní převahu smazává zbytečná penalta a vlastní gól ( ale to se stává....).

O 5. místo:

SKP Slovan Moravská Třebová (modří)  - Futsal Čelechovice na Hané   1:0

branky: Sotolář

Bojovné utkání kdy kluci eliminují náhozy brankářky (neproměněný pokutový kop a tři další přímé kopy)  a po zásluze vítězí.

Semifinále:

SKP Slovan Moravská Třebová (bílí)  - FC Kostelec na Hané 2:0

branky: Doležel

Honza Žouželka v bráně nás několika "podržel" a kluci využívají tuto jistotu.

Finále:

SKP Slovan Moravská Třebová (bílí)  - Sokol Bystré 2:1

branky: Žouželka, Doležel

Po celé utkání máme herní převahu, soupeř podniká jen ojedinelé akce. Bohužel po jedné takové akci snižuje, ale kluci drží míč na soupeřově polovině a po zásluze vyhrávají.

 

Hodnocení:

Všichni:

Dobře hrajeme 1:1 , kombinace vázne (  "dospělý" fotbal nám  nejde - ale to zatím, dle našeho názoru není třeba uspěchat). Všichni kluci jsou super parta a bojují 1 za jednoho. Momentálně "silnější" zaskočí za "slabšího" a nic si nevyčítají. SUPER PŘÍSTUP KLUCI.

Trenéři