Starší přípravka - 4. halový turnaj

Závěrečné skóre 32:3 v náš prospěch. Probouzení "šípkového Honzy" na několik etap. Tři hráči na marodce. Hrůzný začátek turnaje. Opět se opakující velmi, velmi důrazný pohovor s kluky v šatně. A super podpora rodičů. To byl turnaj v krásném prostředí sportovní haly v Bystřici nad Pernštejnem (to mít v Moravské...).

Na turnaj odjíždíme s vědomím, že nám chybí tři kluci z minulého týdne. Mimo Žďáru, se kterým jsme se střetli na turnaji ve Velkém Meziříčí (a to ve vyrovnané utkání), kdy jsme zvítězili 1:0, nevíme co od soupeřů můžeme očekávat. Internet praví jen, že větší polovina týmů hraje krajský přebor kraje Vysočina.

Opět bojujeme s efektivním proměňováním gólových akcí, ale to byla dnes o trochu lepší písnička (mino prvního zápasu, zapomeňme, ale na to se nedá zapomenout...).

sestava: Jiří Škrabal - Jan Žouželka, Bohdan Karel, Jan Bárta, Vojtěch Pudík, Jiří Doležel, Pavel Lexman, Marek Sotolář

Skupina (B):

SKP Slovan Moravská Třebová - FC Spartak Velká Bíteš  2:3

branky: Doležel, Lexman

Tak to jsme ještě nezažili, ale vždy je něco poprvé (a toto snad naposledy). Prvních pět minut máme převahu, nastřelujeme tyč a kluci si snad myslí, že se soupeř porazí sám. Chyba lávky, kluci z Bíteše obrací vývoj zápasu. Nastřelují tyč, první varování. A po té, během čtyř minut, našimi polovlastními góly defakto rozhodují utkání. Kluci v 11. a 15. minutě zápasu snižují ( po krásné akci Žouželka - Doležel - Lexman). Bohužel čas zápasu je neúprosný.

Následuje důrazný pohovor s kluky v šatně.

SKP Slovan Moravská Třebová - SK FC Křižanov 9:0

branky: Karel 3, Lexman 2, Sotolář, Pudík, Bárta, Žouželka

Sice opět neproměňujeme několik šancí v úvodu utkání, ale kluci začínají kombinovat a s přehledem vítězí.

SKP Slovan Moravská Třebová - SFK Vrchovina Nové Město na Moravě 11:0

branky: Doležel 4, Žouželka 3, Karel 2, Bárta, Sotolář

Kluci z Vrchoviny se snaží kombinovat, ale jsme důraznější a po zásluze vítězíme ( i když pro soupeře je to kruté, toto nám většinou nevychází).

Semifinále:

SKP Slovan Moravská Třebová  - Bystřice nad Pernštejnem 2:0

branky: Doležel, Pudík

Super utkání, nahoru dolů. Oba týmy bojují na hranici svých možností. Jirka likviduje vyloženou šanci za stavu 0:0 a po té využíváme naše šance.

Finále:

SKP Slovan Moravská Třebová - Žďár nad Sázavou 8:0

branky: Doležel 3, Žouželka 2, Lexman 2, Pudík

Kluci hrají podle jiného scénáře. Soupeře ze Žďáru sporadicky pouští na svoji polovinu a konečně hrají fotbalově a nepřipouštějí soupeře do žádné akce.