^ nahoru

Starší přípravka na turnaji ve Svratouchu

30. července jsme se zúčastnili 5. ročníku fotbalového turnaje o POHÁR RADKA ŠÍRLA. V konečném účtování bylo pro nás třetí místo zklamáním.

Tento turnaj, který pořádal TJ Sokol Svratouch jsme absolvovali jako poslední akci v soutěžním roce 2012/2013. Zároveň se tímto turnajem loučili kluci ročníku 2002, kteří od příští sezóny budou bojovat za mladší žáky. Turnaj byl obsazen kvalitními družstvy a to zejména: FC Hlinsko, MFK Chrudim, FC Spartak Rychnov nad Kněžnou. Všichni účastníci byli rozděleni do dvou pětičlenných skupin.

Zápasy ve skupině:

SKP Slovan Moravská Třebová - TJ Luže 2:0

SKP Slovan Moravská Třebová - FC Hlinsko 7:1

SKP Slovan Moravská Třebová - Sokol Svratouch 5:0

SKP Slovan Moravská Třebová - TJ Hodějice 6:0

Po přesvědčivém prvním místě jsme se v boji o finále opět utkali s domácím týmem Sokol Svratouch.

Bohužel nevyužíváme řadu gólových příležitostí a v závěru  zbytečně inkasujeme. V pokutovém rozstřelu prohráváme a čeká nás zápas "jen" o třetí místo.

SKP Slovan Moravská Třebová - Sokol Svratouch 1:1 (2:4 - pokutové kopy)

Zápas o třetí místo:

SKP Slovan Moravská Třebová - MFK Chrudim 2:1

Kluky je nutné pochválit za výkony, které předváděli ve většině zápasů. Hodně mrzí nevydařený zápas s domácími. Velký podíl na výsledku má výkon Míši v bráně, který byl vyhlášen i nejlepším brankářem turnaje.

Sestava: Smékal Michal - Škrabal Jiří, Bárta Jan, Cápal Radek, Hofman Vít, Žouželka Jan, Gallik Kristián, Karel Bohdan, Václavek Šimon, Ševčík Filip