Starší přípravka - 2. jarní turnaj - Svitavy

Ročník 2003

Na druhý jarní turnaj ve Svitavách odjíždí čistě jen kluci ročníku 2003, protože ročník 2004 hraje ve stejném termínu E.ON Junior Cup v Chrudimi.

sestava:  Jiří Škrabal, Radek Cápal - Bohdan Karel, Radek Cápal, Jiří Škrabal, Vít Hofman, Jan Bárta, Jan Žouželka, Vojtěch Pudík, Jiří Doležel, Lukáš Burda

Zápasy:

SKP Slovan Moravská Třebová - TJ Lanškroun 3:0 (2:0)

branky: Žouželka 2, Hofman

V patnácté minutě zápasu přichází první náš gól. Hofman rozehrává roh a Žouželka hlavou otevírá skóre zápasu - 1:0. Hned po dvou minutách opět rozehráváme roh. Doležel nachází Žouželku, ten prodlužuje na Hofmana a jeho rána "pod víko" znamená další náš gól - 2:0. Ve druhém poločase přichází 34. minuta a Doležel uniká po levém křídle, místo střely volí přihrávku na volného Žouželku, který završuje skóre tohoto zápasu střelou do prázdné brány - 3:0.

SKP Slovan Moravská Třebová - TJ Svitavy 5:1 (1:1)

branky: Doležel 2, Pudík, Cápal, vlastní

V jedenácté minutě přichází naše chyba a soupeř se dostává do vedení - 0:1. Hned po minutě odpovídáme. Pudík dalekonosnou střelou srovnává skóre - 1:1. Ve dvacáté minutě Pudík nachází svým kopem z rohu Doležela a ten se nemýlí - 2:1. O dvě minuty později opět úřaduje Doležel, kdy po autu Bárty zvyšuje na - 3:1. Po třiceti minutách hry si Svitavy střílí vlastní gól - 4:1. O minutu později Pudík rozehrává roh a přesně nachází hlavu Cápala, který pečetí skóre zápasu - 5:1.

SKP Slovan Moravská Třebová - TJ Sokol Libchavy 7:0 (3:0)

branky: Škrabal 3, Žouželka, Burda, Hofman, vlastní

Hned v páté minutě zápasu Škrabal otevírá skóre zápasu střelou k tyči - 1:0. V patnácté minutě přihrává Doležel Žouželkovi a ten zvyšuje do prázdné brány - 2:0. O minutu později zvyšuje Škrabal na - 3:0. Za tři minuty opět úřaduje Škrabal, který střelou k tyči zvyšuje na - 4:0. Následně Burda střílí gól - 5:0. Ve třicáté minutě si Libchavy umistňují míč do vlastní brány - 6:0. Dvě minuty na to Hofman dává do prázdné brány po přihrávce Bárty - 7:0.