Starší přípravka 2004 - 1. turnaj

Ročník 2004

Úspěšná premiéra kluků.

Ročník 2004 a první turnaj v okresním přeboru smíšených přípravek. Proti velmi silným soupeřům se kluci prosazují, což je velmi pozitivní. Hrají svůj první turnaj, a když zapomeneme na první poločas proti Radiměři, zaslouží kluci pochvalu za důraz a nasazení.

sestava:  Antonín Tichý, Šimon Řehák - Antonín Tichý, Šimon Řehák, Lukáš Burda, Erik Ruml, Marek Sotolář, Vojtěch Drozd, Matěj Krajči, Jakub Dostál, Aleš Širůček, Lukáš Langer, Jaroslav Kolář, Miroslav Malach

Zápasy:

SKP Slovan Moravská Třebová - TJ Radiměř 3:6 (0:4)

branky: Ruml, Sotolář, Burda

1. poločas. První turnaj a většina našich hráčů se "rozkoukává". (0:4)

2. poločas. Zlepšení v důrazu a v zakončení. (3:2)

SKP Slovan Moravská Třebová - TJ Bystré 1:1 (1:0)

branka: Sotolář

V dobře zvládnutém utkání vedeme od začátku utkání. Škoda obdrženého gólu 2. min. před koncem.

SKP Slovan Moravská Třebová - TJ Svitavy 9:4 (2:3)

branky: Ruml 3, Sotolář 3, Burda 2, Drozd

Kluci podceňují vstup do zápasu. Ve třetí minutě prohrávají 0:2. Pak následuje výborný výkon podpořený fyzickou převahou. Soupeř zcela zaostává nad námi.