^ nahoru

Starší přípravka - 3. jarní turnaj - Mor. Třebová

Ročník 2003

Festival neproměněných šancí.

Třetí jarní turnaj a první ze dvou, který odehrajeme na domácí půdě. Vlastně ze tří, protože třetí, kvalifikační proběhne na našem stadionu první červnový den.

sestava:  Jiří Škrabal, Jan Žouželka - Bohdan Karel, Radek Cápal, Jiří Škrabal, Vít Hofman, Jan Bárta, Jan Žouželka, Vojtěch Pudík, Jiří Doležel, Pavel Lexman

Zápasy:

SKP Slovan Moravská Třebová - SK Polička 4:2

branky: Bárta 2, Doležel 2

Po chybě v obraně hned v úvodu prohráváme. V osmé minutě srovnává krásnou střelou Honza B. Za deset minut střílí opět Honza a Jirka D. obrací skóre. Na začátku druhého poločasu Pavel uniká obraně, přihrává Jirkovi D. na třetí gól. Deset minut před koncem utkání a tvrdá střela Honzy B., která mění skóre na 4:1. V poslední minutě utkání opět chyba a inkasujeme druhý gól, který nic nemění na našem vítězství.

SKP Slovan Moravská Třebová - TJ Sokol Libchavy 5:0

branky:  Pudík 2, Bárta, Doležel, Lexman

Dva rychlé góly Vojty znamenají naše vedení. Následuje několik vyložených šancí ( Honza B., Honza B., Vojta, Jirka, Vojta). Až v 17´ minutě se prosazuje Pavel po samostatné akci. Následně spaluje vyloženou šanci Bohdan. Ve dvacáté minutě zahrává Vojta rohový kop a Jirka D. uklízí míč do brány. Následují dvě střely Honzy B., kdy druhá znamená zvýšení skóre na 5:0. A když se v závěru neprosazuje Bohdan ve dvou vyložených pozicích zápas končí.

SKP Slovan Moravská Třebová - TJ Jiskra Litomyšl 2:0

branky: Pudík, Lexman

Neuvěřitelné, hned v úvodu využíváme dvě šance. Pavel přesně střílí k tyči a po přihrávce Honzy B. se nemýlí Vojta. A následuje soutěž, kdo nepromění větší šanci. A zde máme vítěze: Honza B. na Bohdana, který pálí mimo. Následuje Bohdan, Pavel, Víťa. Radek hlavou vedle tyče. A v 25´ minutě jsme všemu "nasadili korunu". Snad pět dorážek ve vápně končí střídavě na tyčích a obráncích, brankáři.

Hodnocení:

Velmi povedený turnaj Honzy Bárty. Tak si to nějak představujeme, ale víš, že nejsme "nikdy" spokojeni. Jinak opět šance, šance, šance. Ve všech utkáních máme herní převahu, ale dopracovat se k efektivnímu zakončení nás stojí mnoho sil. Ale zejména nám chybí pověstný krůček. Na tom musíme zapracovat. A to již od úterního tréninku.

trenéři