^ nahoru

Starší přípravka - 4. jarní turnaj Jablonné

Ročník 2003

Zima a déšť poznamenaly dnešní turnaj.

Na čtvrtý jarní turnaj zajíždíme do Jablonného. Za deště odehráváme dva zápasy a když se již umoudřilo počasí, tak kluci z České Třebové nenastupují na druhý poločas posledního utkání.

sestava:  Jiří Škrabal, Jan Žouželka, Radek Cápal - Bohdan Karel, Radek Cápal, Jiří Škrabal, Vít Hofman, Jan Bárta, Jan Žouželka, Vojtěch Pudík, Jiří Doležel, Pavel Lexman

Zápasy:

SKP Slovan Moravská Třebová - TJ Sokol Libchavy 4:0

branky:  Doležel 2, Bárta, Lexman

Hned v úvodu vytváříme soupeři vyloženou šanci, kdy po naší špatné rozehrávce se ocitá soupeřův útočník sám před Honzou. Ten však situaci řeší na výbornou a včasným vyběhnutím vyráží střelu na roh. To byla na dlouho poslední šance soupeře, protože se většina hry odehrává právě na jeho polovině. Kluci efektivně odebírají soupeři míče, jen v tom zakončení pokulháváme. Dalekonosná střela Honzy B. prolamuje naši "smůlu" a další tři branky uzavírají skóre zápasu.

SKP Slovan Moravská Třebová - TJ Jablonné nad Orlicí 6:2

branky:   Doležel 3, Bárta, Lexman, Hofman

Jednoznačně vypadající výsledek, ale začátek utkání byl poznamenán naší nedůsledností. Dva rychlé góly Jirky D. a kluci si asi myslí, že se soupeř vzdá bez boje. Ale chyba lávky. Zejména díky hráči číslo deset kluci z Jablonného srovnávají nejen skóre, ale i hru. Díky dalekonosné střele Víti strháváme skóre na naši stranu. Důrazně bráníme desítku soupeře, máme hru pod kontrolou a to se i odráží na skóre zápasu.

SKP Slovan Moravská Třebová - FK Česká Třebová 11:0 po prvním poločase

branky: Doležel 4, Karel 3, Žouželka 2, Lexman, Škrabal

Proti soupeři, se kterým odehráváme jeden poločas se kluci gólově prosazují. A konečně i Bóďa.

Hodnocení:

Nepříznivé počasí poznamenává celý turnaj. Kluci zaslouží pochvalu za nasazení a přístup. Dokážeme řešit situace 1 na 1, ale spolupráce někdy vázne. Často se stává, že hrajeme na "pětníku", nahráváme si na metr, místo toho abychom hru roztáhli a tím zvětšili prostor. A zase ty šance.

trenéři